şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: derin hoca) *
  • yurdum insanı tarafından doğal ve oldukça "bilimsel" bir şekilde uygulanan tedavisi için;
    (bkz: vajinismusu zeytinyağı ile yenmek)

müspet çözüm bulunmuş böyle sorunlar hakkında entry yazıp yormayın kendinizi. yok psikologmuş astronotmuş efenime söylim mikrobiyologmuş.. te allam yaa!
  • kanırtmaktır.
  • o problem zeytinyağıyla çözüldü kardeş hiç açma istersen.

(bkz: vajinusmus'u zeytinyağıyla yenmek)
  • pubokoksigeal kasların kasılmasından ileri gelen problemi düzeltmek.

şimdi bakın, bir yarrak ebatı ne olursa olsun vajinaya girer. koskoca bebek çıkıyor oradan yarrak dediğin onun yanında okyanusta bir damladır.

pubokoksigeal kaslar neden daralır? çünkü kadın kendine sevişmeyi bilmeyen bir öküz bulmuştur ve yeteri kadar haz alamıyordur. pubokoksigeal kaslar hemen kendini kapatır ve amın kaskatı olmasına neden olur. kaskatı olan am kolay kolay kendini toparlayamaz ve yarrağa geçiş izni vermez.

bunu aşabilmenin tek yolu vajinismus olan kadının benimle 1 sefere mahsus sevişmesidir (bir siktiğimi tekrar sikmiyorum o açıdan) ben kaç tane pubokoksigeal kası aştım haberiniz var mı sizin hey yavrum hey. hayatında orgazm olmamış kadınların klitorisleri misket gibi şişti ceviz kadar oldu amk. kadınlar altımda bir boşalıyor bir boşalıyor arkadaş sanırsın gökkubbe yeniden kuruluyor, arşa çıkıyorlar sanırsın amk fezayı baştan yaratıp, samanyolunda zevk i sefa halinde dönmedolaptan iniyoruz sanırsın. böyle işte..
  • psikolojik sanılır. aslen hem psikolojik, hem fizyolojiktir.
    ufak bir test ile psikolojik mi fizyolojik mi olduğu anlaşılır. bu test pelvik kaslarının kasılıp kasılmamasına göre rahatsızlığın psikolojik veya fizyolojik olduğunu belirler.
    (bkz: varlık doğan)'a gitmeli.

edit: bilgi güncelleme.
  • bir arkadaşımız vardı, hanımı bu dertten muzdarip. her hafta sonu toplandığımızda adamcağızın ağlaşması başta üzücü ise de, sonradan artık mizah konusu olmuştu aramızda. hatta muzip bir tanemiz şunu önermişti:
    " ben bebekken hiç bir şey yemek istemezmişim, ağzımı kapatır, kitlermişim. sonunda hemşire burnumu sıkıp nefessiz kalmamı sağlayınca mecburen açmışım ağzımı, sonra da alışmışım işte. sen de istersen hatuna bir arka tıpası bul, artık orta parmak mı başka bişey mi bilmem, böylece belki açar önünü!"
    adamcağız ya denemedi bunu ya da yöntem işe yaramamış olsa gerek altı buçuk yıllık evli iken doktor raporuyla bakire olan karısından boşanmak zorunda kalmıştı. işin kötü tarafı kadının teyzesi ve teyze kızı da aynı dertten muzdaripmiş. gerçi onlar ömürlerinde birkaç istisna yaşamışlar ama teyze kızı da "kadınlık görevini ihmal ettiği için" boşanmıştı. hasılı, bu iş ya genetik, ya da kültür meselesi bence.