şükela:  tümü | bugün
  • şöyle demiş bir üye ;

"kızlar o sitedeki kişiler hakkında şikayette bulunuyoruz içiniz rahatlasın. avukat kuzenim var durumu biliyordu anlattım ve ayrıntıları öğrendiğimde bilgilendiririm sizi. ıp numaralarından kişiler tespit edilebiliyormuş. öyle kolay değilmiş ismim nasıl olsa yazmıyor diye gizli gizli hakaret etmek.psikolojimizi de bozdukları için ekstra ceza alıyorlarmış."

benim isim soyisim bilgilerim yazıyor öncelikle bunu belirteyim.

psikolojilerinin normal olduğunu zanneden üyelerin olduğunu gördüğümüz dava.

vajinusmussun,bunu amını mevsim salatası yerine koyup üzerine zeytinyağı döküp,kocana parmaklatarak yenmeye çalışıyosun ve psikolojin normal öyle mi?

kararı hakime bırakmak en güzeli bence de.

edit:

dayanamadım,avukat kuzenine durumu nasıl açıkladı acaba?

-alo cnm napıosun?
    +iyi kuzen ağır ceza davaları falan koşturuyoruz sen?
    -yha ben de iyi..ne dicem şimdi ben vajinusmusum ya hani?
    +nesin nesin anlamadım?
    -ay vajinusmus ya söylettirme işte utanıorum :s
    +ee evet noolmuş?
    -heh işte şimdi eniştenle biz bunu yenmek için eniştenin p'sine ve benim "vaji"'ye sızma zeytinyağı döküyoruz tamam mı?
    +hmmm...ee nasıl yardımcı olabilirim zeytinyağında problem mi var? kaydırmadı da üretici firmayı mı dava etmek istiyosunuz?
    -yok cnm ya...ben bu olayı bizim sitede paylaştım başka bi site de dalga geçtiler,onları tutuklatmak istiyoruz biz,evlerinden alsınlar çok sinirliyim...
    +phhhh...phhhıhıh...puhahahahhah!
    -üff gülme be slk :s ip ni buldurucam senin mahkemelerde süründürücem !?
    +ok kuzen sonra konuşuruz uğrarım ben
  • avukat ve dava masraflarini komili zeytin yağları karsilayacaklar.

adamlarin ekmegiyle oynadik
  • hayır esas anlamadığım şu: sen herkesin görebileceğini bildiğin bir yerde, adının gizli olmasına güvenerek yeni başlamakta olan seks hayatının her bir detayını anlat, "öyle soktu çıkardı, böyle ıkındım," de, "şöyle şöyle yapın, p'nin üzerine böyle oturup öyle sürtünün," de, videolar/resimler paylaş, sonra "öyle kolay değil adım görünmüyor diye aklına geleni yazmak, kuzenime şikayet ettim, yazımı da sildim, görürsünüz .s .s" yap.

sonra da gelsin millet burada seni senden çok savunsun, vay be.

gidip de günde yaptıkları muhabbetleri gizlice dinleyip gelip burada ifşa mı ettik? yok.
    olmayan şeyler mi yazdık? yok.
    e o zaman?

her isteyenin görebileceği bir yere tüm detaylarıyla yazdığı şeyi aldık, komik ve saçma bulduk, hakkında konuşuyoruz, bu kadar basit.

o kadar mahrem bir şeyse, özel bir meseleyse, hassassa, gidip doktoruyla konuşsaydı madem. zeytinyağına başvurup neler yaşadığını internette paragraf paragraf anlatmasaydı.

abla daha penis demekten aciz, vajinasına kulağa belki daha tatlı gelir diye vaji diyor, kendine dokunamıyor; daha kendi vücutlarında ne olup bittiğini keşfedememiş, en az 20 yaşındaki insanlar da gelip burada "ben şöyle yapamadım, böyle denedik, bir de senin yönteminle yapalım, ay kocam yolda birazdan yapacağız," falan diye yorum yapıp burada yazılanları görünce "o erkek bozuntularına da hakkımı helal etmiyorum, gitsinler herkesle yatmaya alışanlarla yatsınlar, bizi rahat bıraksınlar" diye çamur atıyor.

ben senin açıkça yazdığın şeylerle dalga geçince suç, sen benim seks hayatımın fazla aktif olmasına dair çıkarımlarda bulununca, hakaret ederek suç bastırmaya çalışınca "ama biz birbirimizin derdine çözüm buluyoruz iyi aile kızları olarak taam mı .s .s"

ne kafalar var anlamıyorum ki.

edit: imla
  • mahkeme kürsüsüne zor oturacak ablaların açtığı davadır. mazallah zeytinyağı etkisiyle oturamaz kayarlar falan... önlemini almak lazım.

bahsi geçen mesajın ss'si: http://i.imgur.com/ljktqrw.png
  • sözlüğü erkekler kulübü zanneden ablaların işidir.

(bkz: insanlığını kaybetmiş bi alay erkek bozuntusu)
  • gülmekten öldüren olaydır.

--- spoiler ---

öyle kolay değilmiş ismim nasıl olsa yazmıyor diye gizli gizli hakaret etmek.psikolojimizi de bozdukları için ekstra ceza alıyorlarmış.

--- spoiler ---

vajinusmus yüzünden kafayı yemiş bunlar rahatlayamayıp kafaya vurmuş.
  • ekşi sözlük'teki yazarların 18-25 yaş arasındaki erkeklerden oluştuğunu zanneden kadınların giriştiği hede.

o yüzden öncelikle şunu söyleyeyim: kadınım. yarışmaya istanbul'dan katılıyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

sırf ablalara ekşi sözlük yazar istatistiklerini vermek için beta'ya girdim, bakın nelerle uğraşıyorum. buyrun:

erkek: 242824
    kadın: 98538
    meyilli: 8647

buyrun link de vereyim: https://eksisozluk.com/…istik/cinslere-gore-dagilim

elimi atmışken yazar yaş profilini de vereyim bari:

-18: 8204
    18 - 25: 201571
    25 - 30: 74363
    30 - 40: 51168
    40 - 60: 9677

100 yaşında olduğunu beyan eden dede ve nineleri koymadım, onlar bugün var yarın yok ne de olsa: https://eksisozluk.com/istatistik/yas-gruplari

bir de nickinin arkasına saklanmak olayı var ki çok güldüm. e ablacım, benim nickim var da senin yok mu? sen dava açtığında benim adım ortaya çıkacak da seninki çıkmayacak mı? sonra komşun "ne oldu ayşe'cim dava falan?" dediğinde, sen daha söylemekten aciz olduğun kelimelerle anlatabilecek misin durumu? "sorma nebahat, kocişimin p'si bana girmeyince, vaji'mi zeytinyağıyla parmakladım diye dalga geçtiler, ben de dava açtım..."

evet birinin hastalığıyla, sorunuyla dalga geçmek doğru değil; ama sen belki kocana bile anlatamadığın şeyi gelip milyonlarca internet kullanıcısının görebileceği bir yerde paylaşıyorsun ve sonra neden okudular, neden dalga geçtiler...
  • 30 yaşına kadar cinsel organların sadece işemeye yaradığını sanan kezbanların herkesi kendi gibi sanması olayını barındıran açıklama.

allah akıl fikir versin.

diycem de bu yaşa kadar vermesi lazımdı..