şükela:  tümü | bugün
  • takipsizlikle sonuçlanır
  • kullanıcı adı arkasına sığınarak bacak arasının muhabbetini ancak yapabilen bir kadının, burada çoğunluğu iyi eğitim almış-almakta olan ve de iş-güç sahibi insanları "baba parası" ile geçinenler olarak adledip sözde aşağılamaya çalıştığı, baştan sona bacak arası kokan boş entry.

o dava açma olayı için ise okuyorsan şunu diyorum; başını açarsın!
    klavye delikanlısı* kezban seni. ulan burada açık açık ismi cismi belli ünlü insanlara dobra dobra giydiriliyor, sen ne anlatıyon?
  • bu tarz kadınlarla yapılan grup terapilerini izlemiş ve birebir tanışmış bir insan olarak, erkek cinslerinin hakaretlerini ve aşağılamalarını ergen tribinden öte göremiyorum.

bu psikolojik sorunlar acıdır. bin bir katman vardır altında. bastırılmış duygular, küçücük yaşlarda bozulmuş psikoloji, güvensizlik. müslüman bir ülkede yaşamak. kadın olmak. ezilmek. değersiz hissettirilmek. tecavüze uğramak. tacize uğramak. bir nickname ile çare aranmaya çalışılması. birilerinin de bu kadınları buralarda götümle güldüm diye eleştirmesi.

benzer kadınların bu hallerde yaşamasının tek sebebi olan erkek cinsi. yaptıkları ve yorumları. cumhurbaşkanından tut, sözlük yazarına.. cins aynı, hep haklı, hep üstün, her yerde güçlü.

evde gezi olayları gazına gelinmesine rağmen, akpli alt komşudan günaydını esirgeyememenin durumu. kolaydır yazmak, konuşmak. ama iletişime, yüz yüze paylaşıma geldi mi olay bazen yüzünüz kızarır.

karnı aç olanın önünde yemek yiyemezsiniz ama psikolojisi ve algısı kendi iradesi dışında yamultulmuş, karın açlığından daha yıkıcı duyguları olan kadınları muhteşem seks hayatınızla imrendirebilirsiniz. çünkü bedenen eksik olmak kolu bacağı olmamaktır, sağır dilsiz olmaktır, sonrasında aç ve fakir olmaktır. ama yanlış algılarla donatılmış bir beynin tedaviye muhtaç hali bu gruplardan hiç birine dahil değildir. kötü değildir o komiktir. bir de derdine internetten çare aramasına ne dersiniz? gülmekten karınlara ağrılar girer.
  • ne yaptınız amk zeytinyağlanıp güreş mi tuttunuz diye düşündürdü.

kocam ters künde attı bana, paça kasnak oyunu çok heyecanlı..

tey allam ya..
  • dava tarafından anlamam ama, yapmayın arkadaşlar. dalga geçmeyin.
    bu birçok insanın hayatını karartan ve tedavisi olabilen bir rahatsızlık.

tedavi olmadığında, sonu kadın şiddetine veya boşanmalara giden veya çocuk sahibi olamayan birçok örneği var.

kullanılmak istenen bu yöntemler de, ya doktora gitmeye utanmaktan, ya da belki son çare olarak kullanılmakta.

pls don't
  • yıllar sonra hortlatılmış entrydir. dava oldumu ne oldu merak içindeyiz. (bkz: üç yıl geçti aradan ayrı ayrı)
  • vajinusmus girit mezesi mi arkadaşım, neden zeytinyağıyla yeniyor? ayrıca bunu zeytin yağıyla yediğin için dava neden öyle oluyor?

bu kadar saçma bir şeye bu kadar saçma yaklaşınca büyü bozulur diye düşündüm.

(bkz: ters mıknatıslanma)
  • olay aşağıdaki link kaynaklıdır:

https://www.kadinlarkulubu.com/…-ile-yendim.625082/
  • çok yazık valla gençlere. bilmem kaç yaşına gelmiş daha egzersizden utanıyor.

yağlı güreşte pehlivanlar bu kadar yağlanmıyor.

normal seks yapmayı öğrenecek de zevk falan alacak.

ölme eşşeğim yaz gelsin.