• reklamında dış güç, görünmez el, habis ittifak, kötüler konseyi, şer odaklarını "nihayet kullanarak sahiplerinin yüzünü güldüren banka.

olm siz niye böylesiniz ya :))))

https://youtu.be/k8bxtx3qkqk
  • faiz haram olduğu için kar payı yiyenlerin yeni buluşma noktası.
    (bkz: %12 hoş geldin kar payısı)
    (bkz: zengin kar payısı)
  • iş başvurusu yapanlar "başı açık" ise kabul edilmemektedir. yazıklar olsun.
  • şark kurnazlığı yapan bankadır.

geçen ay bu bankadan konut kredisi kullandım kredinin uygun oranlarda verilmesi için bazı şartların olduğu, bu şartlardan birisinin ise bireysel emeklilik sistemine katılım olduğunu,
    yalnız ilk ay bes kesintisi yaptıktan sonra dondurabileceğimi de belirttiler.

bu ay ikinci bes ödemesinde sonra bugün 444 ile başlayan numaralarını aradım. yönlendirme tuşlarını sırasıyla tuşladıktan sonra en son besten ayrılma tuşuna bastığımda standart metin okunuyor fakat birden hat düşüyor.

bu durumu 5 aramada da yaşayınca pes ettim.
    işin sinir bozucu olan yanı ise besten ayrılmanın tek yolunu telefon ile yapılıyor olması.

tam anlamıyla soyguncu bir bankadır kendileri.
  • ev kredisi için başvurduğunuzda size zorla 300 tl den findex üyeliği satmaya çalışan, hiç bir yasal yükümlülük olmamakla birlikte dask ve konut poliçelerini kredi süresi boyunca kendilerinden yapmak zorunda olduğumuzu belirten, hayat sigortasını normalin iki katı fiyata satmaya çalışan dolayısı ile bu işleri hiç araştırmayan insanları düdüklemeye çalışan,çapraz satışını siktiğim bankası.

findex üyeliği nedir lan ? bana niye böyle bir ürün satıyorsun ?

hayat sigortasını 6500 den çakmaya çalışıyor ,halk bankasına gidiyorum yarı fiyatına ordan yaptırabiliyorum.

vatandaşı sikelim de nasıl sikersek sikelim mantığı.
  • yurtdisina ciktin pepperoni pizza siparis ettin ve vakif katilim kartin ile odeme yapmaya calisirken pos cihazi ayetler var ayetler hatasi verdi.

vakif katilim: fantastik ulkenin fantastik bankasi!
  • dikkatli bakılırsa görülecektir ki amblemi birbirine bakan arapça vav ve kaf (v ve k'ya tekabül ediyor) harflierinin stilize edilmesinden oluşmaktadır. amblemdeki mavi nokta ve pembe noktamsı şekil de kaf harfinin üstündeki iki noktaya tekabül etmektedir.
  • deprem öncesi oranları yüzünden çektiğim konut kredisi neticesinden aldığım ev depremde yıkılınca kredim bitmediği için dask ödemem bu rezil bankaya yapıldı. bunların yapacağı tek şey kalan ödemeleri toplu olarak o para içerisinden alıp kalanını hesabıma yatırmak. ancak bu zavalllı bankamsı şey bugün itibari ile tam 23 gündür benim dask ödememe tam anlamıyla çökmüş vaziyettte. arıyorsunuz açan yok. açsalar da herhangi bir işleme yetkileri yok. sadece kayıt açıyorlar ve biz size döneriz diyorlar.
    lafın kısası evi yıkılmış ortada parasız kalmış insanların sırtından para kazanma peşinde olan, mağdur ettiği depremzedeleri zerre umursamayan, iş reklama gelince mangalda kül bırakmayan, gaspçı, rezil bankamsı.
    hakkım bu şirkette emeği olan herkese haram olsun. deprem, açlık, soğuk hepsini hallettik üç kuruş paranın peşinde virane oldun. yazıklar olsun.
  • saat 15.00 civarında kız kardeşimin, kendi şubesindeki hesaba yatıracağı yüklü miktar parayı başka bir müşteri daha yüklü para getirdi bu akşam mesai bitimine sayım yetişmez diyerek almayan ve bizi parayla sokakta bırakan banka
  • ben burayı aradım dedim iste kredi şartlarınız neler? hemen yalnız ona kredi demiyoruz ... finansmanı diyoruz. peki öyle olsun, faiz oranlarınız neler dedim, bu kez de yalnız ona faiz demiyoruz 'katılım payı' diyoruz.

aynen kardeşim adına faiz demeyince faiz olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap