şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçenlerde televizyonda reklamını gördüğüm taşdelen suyu:

http://vimeo.com/34662756
  • iyi midir değil midir emin olamadığım su. musluk suyu içmeme az kaldı, bi de bunu mu denesem. paryamızla rezil oluyoruz
  • bugün 444 2 515 numaralı taşdelen müşteri hattından memnuniyet anketi için arandım. gelen elemanın ve bayinin sipariş hızını sordular. henüz 2 defa sipariş verdim, gelen elemanla ilgili bir sorun yok ama 2. siparişimin çok geç geldiğini belirttim. anket sonrasında su siparişinde bulunmak ister misiniz dediler. tamam ancak 19.30 civarı gelsin dedim. 18.30 da aradım, gelmeden 15 dakika önce arasın dedim, tamam dediler. su gelecek diye planımı değiştirdim. ama ne oldu? siparişimi getirmediler. şaka gibi. şehir dışından misafirim vardı. eve erken geldim, misafirime ayıp oldu. kimseye tavsiye etmiyorum taşdelen'i.
    yaşadığım olay üzerine ertesi sabah müşteri hizmetlerini aradım. bayiyi arayayım dedi, biraz bekledim ama adam bayiye ulaşamadı. şaşırmadım.
  • bu arkadaşlar pazar günü çalışmıyorlar, bende onlarla çalışmıyorum. pazar günü suyunuz biterse, bu arkadaşlar size su getiremiyorlar. kötü yorumların üstüne tuz biber oldu başka firmaya geçiyorum...