şükela:  tümü | bugün
  • vakıflar bankası atm ve kredi kartlarını kullanabileceğiniz bankomattır. ancak ciddi anlamda sorunları vardır. kartınızı alır bankomata takarsınız... size bir hoşgeldin beşgittin faslından sonra şifre sorar şifrenizi girersiniz. varsayalım ki siz aslında şifrenizi yalnış girdiniz. işleminizi yapmaya başlarsınız. örneğin havale yapacaksınız kartlar arası hesabınızı seçersiniz havale yapacağınız kart numarasını girersiniz ki 15 hanedir en aşşa.. sonra birde meblag girersiniz yetmedi üstüne onay verirsiniz...

sistem size işte o an şifrenizi yanlış girdiniz der ve sizi en başta ki şifre menusune atar..

madem yanlış şifre girdim neden bana bu kadar işlem yaptırttın, neden en başında uyarmadın... demez mi insan bence der.
  • yaşadığı değişimle birlikte bankomatlarını da yenilediği yurdum bankasıdır. artık tıpkı garanti bankası atm'leri gibi bozuk para iadesi verebilmekte ve paranızı bu bankomatlar sayesinde anında hesabınıza yatırabilmektesinizdir. hepimize hayırlı uğurlu olsun.
  • iki çeşittir. birincisi vakıfbank bankomat, ikincisi ise vakıfbank paramatik.. paramatik olanlar yeni modeldir para alır üstünü verir.(göya) yeni olmasına ama bir türlü para tanıma işini beceremezler. 400 tl yatırırsınız yarısını lörkkk diye dışarı iade eder. hiç olmasa daha iyi olacak bir hizmet sunarlar. evel bir hesaba para yatırma işini hüsrana gark etmesinin haricinde geçenlerde aöf harcını yatırmak için uğranılan makineleri sinir etti insanı.

-kadıköy rıhtımdaki iki paramatik de 230 tl için 220 tl tanıyıp on tl yi sürekli geri verdi. iki onluğu reddetti. sonradan koyulan dört adet beşliği reddettiler.

-rami'dekisi 200 tl aldı. bir yirmilik bir onluk ve dört beşliği reddetti. siktir çekti kısacası.

-mudanya paramatik iyi niyetliydi. 220 lirayı aldı bir onluğu tükürdü. allah belanı diyerekten istanbulda reddedilen beşliklerden ikisi iteklendiğinde kabul etti. işlem oldu nihayet.

allah sevdiği kulunun eşeğini önce kaybedip sonra buldururmuş. vakıfbank da bizi seviyo öyle bi hisse kapıldım dekontumu alırken..