şükela:  tümü | bugün
  • vakıflar bankası atm ve kredi kartlarını kullanabileceğiniz bankomattır. ancak ciddi anlamda sorunları vardır. kartınızı alır bankomata takarsınız... size bir hoşgeldin beşgittin faslından sonra şifre sorar şifrenizi girersiniz. varsayalım ki siz aslında şifrenizi yalnış girdiniz. işleminizi yapmaya başlarsınız. örneğin havale yapacaksınız kartlar arası hesabınızı seçersiniz havale yapacağınız kart numarasını girersiniz ki 15 hanedir en aşşa.. sonra birde meblag girersiniz yetmedi üstüne onay verirsiniz...

sistem size işte o an şifrenizi yanlış girdiniz der ve sizi en başta ki şifre menusune atar..

madem yanlış şifre girdim neden bana bu kadar işlem yaptırttın, neden en başında uyarmadın... demez mi insan bence der.
  • yaşadığı değişimle birlikte bankomatlarını da yenilediği yurdum bankasıdır. artık tıpkı garanti bankası atm'leri gibi bozuk para iadesi verebilmekte ve paranızı bu bankomatlar sayesinde anında hesabınıza yatırabilmektesinizdir. hepimize hayırlı uğurlu olsun.
  • herhalde piyasadaki en dandik kart. hesap no'sunu bulmak, vakıfbank bankomat hesap no nerede yazar sorunsuz atmden para çekmek falan bayağı zor.

tek güzel yanı, diğer kartlar ile atmden 10 tl çekemezken bu kartla çekiliyor.