şükela:  tümü | bugün
 • aslında ismi "vakifbank internet işkencesi" olması gereken bir vakifbank hizmeti... ihtiyaç duyulan günlerde kesinlikle çalışmayan bir sisteme sahiptir.. daha önce şekli'de kayıktı ama şimdi biraz daha düzgün... oraya yatan maaşı eft ile adam gibi bir internet şubesi olan başka bir bankaya göndermek haricinde hiç bir bankacılık işlemi yapmasam da, o işlemi yaparken bir kurdeşen döktürebilen bir sistemdir... şekli düzeltsen ne olur altta sistem çalışmayıp insanı fıtık ediyorken...
 • ha bir de insana işlemlere ulaşamıyorsunuz demeyi dustur edinmiş bir sistemdir.. ulan!!!
 • internet işlemlerini tuşa getirdik sloganıyla yola çıkmışlardı, ama "internet hizmetlerini kuşa çevirdik" olsa daha doğru bir yaklaşım olurdu sanırım.
 • benzer bir hizmeti oyak bank'da vermektedir. bir çalışır bir çalışmaz filan. eh astegmen maasi oraya yattigindan, ve sube genelkurmayin içinde oldugundan gidip horozlanma sansimizda yoktu ozamanlar. çözüm olarak önceden düzenli eft talimatı vermiştim. para geldiği gibi kendi bankama gidiyordu. 3-5 zaman sonra hatta bir yetkili arayıp gelip niye bankamatik kartımı almadığımı sormuştu. bende o kartı münasip bir şekilde değerlendirebileceğini söylemiştim (içimden) gıkını çıkaramamıştı..

  önceden verin eft'yi olsun bittsin. genlde şubeye gidip bir talimatla halledebiliyorsunuz. allah kurtarsın.
 • en sonunda eft yapmayı başarabildiğim sisteme sahip hizmet.. 3 saatte 1 eft yapabildiğim için mutluyum...
 • kanser olmak için en iyi 2. yol. birincisi için (bkz: vakıfbank destek hattı)
 • internet bankaciligi ile hesabinizdaki paranin tamaminin gitmesi gibi bir ihtimal oldugu icin, vakifbanka pek guvenmemek gerekir.

  internet bankaciliginda isbanka guvenmekte akillica bir davranistir.
 • çok da iyi hizmet veriyormuş gibi bir de netten yapılan eft'den de ücret almaya başlayan banka.
 • "her bankanin var, bizim de olsun bitane" mantığı ile çalışan bankanın tamamen müşterilere işkenceden ibaret olan "hizmeti"..
 • hızına, çalışmasına kurban olduğum süper vakıfbank hizmeti. "valla billa gönderiyom" dediğini göndermemesi mi dersiniz, yatırdığınız faturaları iki kez yatırması ve arayıp "ya bir yanlışlık olmuş, faturanızı iki kere yatırmışız, n'apsak ki şimdi?" diye sormasını mı istersiniz, tam işlemi yapıp "tamam" tuşuna bastıktan sonra bağlantı kesilip "ulan acaba yaptı mı, yapmadı mı?" diye fal baktırması mı isterseniz, ne ararsanız var. en son bir arkadaşımın hesabında 10 yıl öncesine ait, hayatında gitmediği yerlerde yapılmış işlemler çıkması, ve gidip sorması üzerine "ya o bilgilerin sizin hesabınızda ne aradığını biz de çözemedik valla, zaten bizim veri tabanımızda 3 yıldan eski bilgiler saklanmıyor ki, allah allah, ne iş anlamadık" cevabını alması ile alkışlarımızı hak etmişlerdir. hasılı, anlatılmaz yaşanır.