şükela:  tümü | bugün
  • üsküdar bağlarbaşı'nda inşaatı devam eden spor tesisi.
    http://www.vakifbanksporkulubu.com/…geid=93&nid=637
  • bağlarbaşı'nda okulumun dibindeki spor tesisi. bilet fiyatları uygun olursa değme keyfime... artık avrupa, türk bütün voleybol maçları bende.
  • yaratıcı türk kafasının bulduğu mükemmel isme sahip olan spor salonu.

çapınızın ortasını seveyim sizin. spor sarayıymış.

ne kadar saray sevici milletmişiz biz arkadaş.
  • ben bunun adalet versiyonunu biliyorum, o da saray ama içinde adalet'e dair hiçbir şey yok. korkarım bunun da içinde spora dair hiçbir şey olmayacak. en fazla seçim mitingi ya da türkçe olimpiyatları için kullanılır, saray sonuçta.
  • dünyanın dört bir yanından gelen astronot adaylarına, yerçekimsiz ortamda çalışma imkanı sağlayan, içerisinde çeşitli uzay mekiği simülatörleri de bulunduran bir yer havasındaki bu son derece çağdaş ve haşmetli yapının girişinde kazulet puntolarla "vakıfbank spor sarayı" yazar. öz antepli hacı selim mahdumları pasteurante.
  • geçen gün eskaza dünyanın kasvet başkenti üsküdar'a doğru inerken gördüm bu muşambalı allianz arena'yı. ertesi gün televizyonda tekrar gördüm ki milli proje imiş kendisi, pek şaşırmadım.

estetiğiyle üsküdar'a yakışır bir proje olmuş gerçekten, tebrik ediyorum.
  • diyecek bir şey bulamayınca adını eleştiren düşünme özürlüleri göstermiş spor sarayıdır.

içi kötü de, lokasyon olmamış de, kullanımı iyi değil de, bişey de, eleştir.. ama yok, "adına saray koymuşlar yeaa"
  • saray'ı görünce hemen yapıştırmamak lazım. umarım daha önceki örneklerindeki gibi bir ekol yaratılabilir.

(bkz: spor ve sergi sarayı)
  • televizyonda dönen reklamlarında kadın voleybolcuların hiçbirinin belinin altı gözükmemektedir. hepsinde uzun taytlar.
    jimnastikte de erkek sporcu kullanmışlar..
    aferin. böyle devam.
  • havuzun kullanımını, çocuklar için bile kız-erkek diye ayırarak yaptıran yobazlar tarafından yönetilmekte olan spor kompleksi.