şükela:  tümü | bugün
  • hep merak ediyorum acaba cemaat-akp ilişkileri iyiyken akp’ye oy verenler şimdi ne düşünüyor. çünkü cemaate bu kadar destek vermeseydiniz, 15 temmuz gecesi hiç yaşanmayacaktı. sorumluluğu kendi üzerinizde görüyor musunuz? cemaat size nasıl yardımlara bulundu? (bulunduysa)
  • solcularin, laiklerin şuan fetöcü olduğunu düşünüyorlar, ne düşünecekler.
  • kendilerine başka hoca efendi arıyorlar.

(bkz: düşünmedi)
  • sorularin cevaplarini kimden alabiliriz artik diye dusunuyorlardir malum bu inancli!? kesimin mal cocuklarinin hala birilerinin yardimiyla devlet kadrolarinda yer edinmesi gerekli, aksi takdirde bu mallar özel sektörde barinamazlar...
    (bkz: durmak yok yalamaya devam)
  • görünüşe göre şimdi başka cemaatleri destekliyorlar.
  • cemaat ile fetö ayrimini bilmeyen cemiyetci gecinen salak basligi.
  • acaba şimdi gidip kimin elini etrğini öpsekte bizi kandırsa diye düşünüyolar. gerçi bu kadar süre sahip kalmaz zaten bu mahluklar biri takmıştır çoktan tasmayıda. neyse napıyonuz la kandırıkçılar
  • hiç öyle insanlar olur mu yahu? siz nerenizden uyduruyorsunuz kuzum bunları :(

tanım: ülke sınırlarınız içerisinde olmayan insanlardır. olmadıkları icin düşünemezler de. sadece çaktırmadan gecmisten gıcık kaptığı bir kaç muhteremi ihbar etmiş olabilirler. normaldir. ama geneli ya kandırıldı ya da cemaat diye bir şeyi hayatında hiç duymadı. rica ederim.
  • süleymancılar ile yakın temas halindedir
  • twitter'da "yusuf yakub" hesabını takip edenlerin rahatlıkla görebileceği gibi fırıl fırıl dönmektedirler. temel mottoları; kandırıldık, ben dini cemaat biliyordum, o zaman başka şimdi başka, 17-25 ten önceydi onlar,15 temmuzdan önceydi onlar.

bugün karşısındakini suçlayanlara, sosyal medyada herkese hakaret edenlerin geçmişine bakın dünün azılı destekçileridir. o suçluluğu bastırmak, geçmişlerini unutturmak için asıl fetocu sensin derler.