şükela:  tümü | bugün
 • saygısız bir yazarcık.
 • birilerinin torpillisi, kim bilir kimin tanıdığı.

  http://i.imgur.com/0ajturg.jpg
  http://i.imgur.com/mufveou.jpg
  http://i.imgur.com/xlzr1cu.png

  şu entryleri 3-4 gündür sildiremedim, hatta şöyle komik bir mail aldım.

  http://i.imgur.com/0hhtfns.jpg

  bu noktada adamın torpilinin olduğunu anlayıp, tartışmayı bırakmam gerekirdi. yine de rahat duramadım sağda solda hakkımı arayınca tarihçe bahanesiyle uçuruldum. ben uçuruldum. adam küfür etti, adam sokakta görse 1 tanesini bile söylemeye bir tarafının yemeyeceği şeyleri yazdı ama ben uçuruldum.

  eliaquim mangala da sana kalsın, football manager da senin olsun, konsantrasyon da senin olsun, tamam ben haksızım. şu sözlüğe emek verip, sonra x olayda birilerinin keyfe göre muamelesiyle atılmaktan usandım ya.
 • sözlük tarafından kendisine istediği herkese ana avrat küfür ve hakaret etme yetkisi verilen yazar.

  entry'lerinde birilerinin ailesine ağza alınmayacak küfürler edince kendisi değil, küfür ettiği yazarlar onu şikayet ettiği için sözlükten atılıyor. valandilancalimon adlı yazarın sanırım herkese istediği kadar küfür etme yetkisi var. bu ettiği akıl almaz küfür ve hakaretleri sözlüğe şikayet edince de uçuruluyorsunuz. adam herhalde ekşi sözlüğün torpilli yazarı. maaş da veriyorlar mı kardeş?

  beni de uçururlar şimdi nick altına yazdığım için. kendini en elit zanneden adamların hayat stili ahlaksızlık olmuş. şimdi arkadaş ortamlarında dersiniz "baba ya ülkenin haline bak..", ama dönüp kendinize bakmayı beceremezsiniz. aynen devam.
 • az önce çöp kutumda bir adet entry'min beşiktaşlı delinin tekinin şikayeti üzerine beyefendiye olduğu şeyi, yani "deli"yi söylediğim için silinmiş olduğunu gördüm. ifadeye bakın, deli diyorum. ortada yazarın nick'i yok ama anında silinmiş. yani, bu kadarı bile entry'nin silinmesine yetmiş.

  http://i.imgur.com/0ajturg.jpg
  http://i.imgur.com/mufveou.jpg
  http://i.imgur.com/xlzr1cu.png

  anlatılana ve yaşanana göre bu entryler defalarca şikayet edilmesine rağmen silinmemiş ve hatta legal bulunmuş. ben bu yazarın diğer yazara olan bir kaç ifadesini şuraya alıntılamak istiyorum.

  "orospu çocuğunun birinin"
  "aynı orospu evladı"
  "orospu evladının birinin"
  "bazı şerefsizler"
  "gerizekalı"
  "itle köpekle"
  "zürriyetsiz"
  "kaypaklık"

  bunların hepsi sadece 1 entry'de bulunuyor. benim "beşiktaşlı delinin teki" demem nick belirtmediğim halde illegalken, bunlar legal. burada bu yazarın birilerinin tanıdığı olduğu iddia edilmiş ama ben buna kesinlikle katılmıyorum. hatta bence bu yazarın olanlardan haberi bile yoktu. çok daha basit bir önermeyle konuya başka bir açıdan yaklaşacağım.

  praetorlardan biri profesyonellikten uzak fanatik bir beşiktaşlı olmalı. burada valandilancalimon mahlaslı yazar canının istediği gibi küfrederken, tartışmayı takip eden praetor belki de gülerek şikayet edilen entrylerin hiçbirini silmiyor, legal olarak işaretleyip diğer praetorların görmesini de engelliyordu. en sonunda yazarın tarihçesini kontrol etmeyi akıl edip,(eğer yetkisi varsa) uçurdu ya da kim uçurma işinden sorumluysa oraya rapor etti. bu terbiyesizliklere maruz kalan yazar bir de sözlükten uçurulmuş oldu ve bir yerlerde kompleksli bir beşiktaşlı mutlu oldu. bence durum böyle.

  olabildiğince objektif olmaya çalışıyorum ve bu yüzden benim berserkrgangr'den talebim, cevaben yazdığı entryleri bir bir buraya koyması. benim gördüğüm kadarıyla karşılıklı bir küfürleşmeden çok entryler boyunca tek taraflı bir hakaret vardı. tekrar görüp, incelemiş olalım. bir insanın bir insana gözü dönmüş bir şekilde durmadan bu kadar küfür etmesi hiç normal bir durum değil. belki kendisini ne sinirlendirmiş onları inceleme şansımız olur. ben bu yazarın uçurulmayla bir alakası olduğunu düşünmüyorum ama eğer gerçek hayatta düzgün bir insansa malum yazara bir özür borcu olduğunu düşünüyorum.

  https://hizliresim.com/vb0o2d

  anladığım kadarıyla valandilancalimon şu entry'i göstererek söylediklerini haklı göstermeye çalışıyor ama o entry'deki "tinerci" ve "özürlü" kelimeleri haricinde kendisine yöneltilmiş en ufak bir ana avrat vb. hakaret yok. entryler uçmamışken gördüğüm ve sonradan entry sahibine sorduğum kadarıyla oradaki hakaretlerin hepsi fikirmuhendisifikri mahlaslı yazaraydı. her neyse, ben yazarlar arasındaki tartışmadan çok, bu işten para kazanan birinin profesyonellikten oldukça uzak hareketlerine şok oldum diyebilirim. sözlük her geçen gün daha çok yerin dibine batıyor.
 • ilginç insanlar gören biridir.. misal, bu insanlar durup dururken gelip birine ana avrat küfür eder, üstüne dm'ye gelir hakaret eder, en sonunda da nick altına ekşiyip iftiralarına devam eder.. ve bunu günlerce sürdürür..

  işin komiği, bu şahıslar ana avrat küfür ettiği ne kadar entry varsa bunları ortadan kaldırır sonra da iki günün ardından aynı başlığa başka entryler girip onları örnek göstererek bakın ben sadece fikrimi yazmışım hani ben nerede küfür etmişim falan der..

  haliyle hak ettiklerini bulduktan sonra ise, gerek yan hesaplarıyla gerekse de eşe dosta haber salarak iftiralarına devam ederler..

  insan gerçekten hayret ediyor diyeceğim ama etmiyor be aslında.. herkes kendine yakışanı yapıyor malum..
 • ilginç insan görmek için önce aynaya bakması gereken biridir.. misal, "eliaquim mangala da sana kalsın, football manager da senin olsun, konsantrasyon da senin olsun, tamam ben haksızım." diyen birinin kendisini eleştirmesi için insanlar gönderdiğini hayal edecek kadar paranoya yapan bir insan oldukça ilginç bir psikolojiye sahip olmalı değil mi? burada insanlar "cevaben yazdıklarını koy." demesine rağmen konu kapansın gitsin diye hiç oralı olmadım ama adam hala arkamdan iftira atıyor yahu.

  "işin komiği, bu şahıslar ana avrat küfür ettiği ne kadar entry varsa bunları ortadan kaldırır sonra da iki günün ardından aynı başlığa başka entryler girip onları örnek göstererek bakın ben sadece fikrimi yazmışım hani ben nerede küfür etmişim falan der.."

  bir insan şunu yazarken yüzü nasıl kızarmaz? al, yedeklerden nick altına koyuyorum ne yazdığımı. buraya uğrayan biri merak ederse baksın da, nasıl biriyle muhatap oluyor görsün.

  http://i.imgur.com/wxxtyvn.jpg
  http://i.imgur.com/ask3p0s.jpg
  http://i.imgur.com/ta2nslu.jpg
  http://i.imgur.com/bvsyt4c.jpg

  nerede ana avrat küfür? nerede hakaret? senin bu entrylere cevaplarını bir daha koyayım mı?

  http://i.imgur.com/0ajturg.jpg
  http://i.imgur.com/mufveou.jpg
  http://i.imgur.com/xlzr1cu.png

  en trajikomik olanı ise attığım mesajların ana avrat olduğunu söyledikten sonra ben mesajlaşmayı koyunca başkasına hakaret ettiğim entry'i defalarca kendine edilmiş gibi göstermen. o entry benim tarafımdan değil, sözlük tarafından silindi. koyayım mı modlog screenshot'ını? koyayım.

  http://i.imgur.com/4lyhisv.jpg

  benim sözlük sildikten sonra aynen yazdıklarımı koyma hakkım yok, geri koyarsam bir yerlerde beni koruyacak adamım da yok. bu da meşhur "ana avrat mesajlaşma", elim değmişken onu da koyayım.

  http://i.imgur.com/uxma36a.png

  ben sırf sen birilerini tanıyorsun diye saatlerce emek verdiğim bir şeyden mahrum olmamalıyım. yeni hesabımla dağ gibi entryleri güncellemek ve tekrardan girmek zorunda kalmamalıyım. benim bu olayda kudurduğum tek nokta bu, benim seninle değil sana bunları yapmana izin veren insanla derdim var. gölge etmediğin sürece şu sözlükte alakalı olmak isteyeceğim son insansın. şu entry'den sonra altta her zamanki gibi istediğin hakareti edebilirsin, cevap vermeyeceğim. özür mözürden bahseden olmuş, öyle bir beklentim varsa x olayım, x'i siz doldurun. benim giden saatlerimi, emeğimi hiç bir özür geri getiremez. durduk yere sataşıldığım olayda paragraflarca küfür yiyip, bir de hesabımı kaybettim. şaka gibi ya.
 • (bkz: #76050354)

  (bkz: #76058057)

  (bkz: ar)

  (bkz: haya)

  (bkz: namus)

  (bkz: şeref)

  (bkz: haysiyet)

  (bkz: karakter)

  (bkz: zürriyet)
 • ne yazsam sildiriyor.
  direk özet geçiyorum. kendisinin ortaya salladığı bir argümana, kaynaklarla cevap verdim.

  kendisi aynısını yapmak yerine başlığımın altına 30 paragraf konuyla alakasız yazı yazdı. ben tabiki onları sildirmeyle falan ugrasmam. umrumda değil çünkü.

  eskiden mahallede küçük çocuklar olurdu tartışan, birinin söyleyecek biseyi kalmadığında kulağını kapayıp bağırmaya baslardı ben haklıyım diye. onlara benzetiyorum bu yazarı.

  bu entriyi burada tutma sebebim olur ya kendisiyle düzeyli bir tartışmaya girerseniz sinir krizine girmeyin diye yazıyorum. devamı burada (bkz: #76054132)

  edit: devamı falan yok bu yazar benim bütün entrilerimi sildirip, kendilerininkini editleyip kendini haklı çıkarmaya falan çalışıyor. sonra bana özelden ben seni siklemiyorum ki ahaha kudur falan yazıyor.
  zaten başlığındaki diğer yazılanlar da adamın bütün şeklini şemalini özetliyor. cahillik başa bela.
 • fazla söze gerek yok: ergen
 • galatasaray düşmanı bir yazar.

  x'in yaptığı faul,
  y'ye verilmeyen kırmızı kart,
  z'nin sayılmayan golü

  gibi provakatif başlık açıp insanlar provake olunca sinirlenen biri. e zaten amaç da insanları provake etmek değil miydi?

  evet öyleydi. o zaman şikayet etmeyeceksin.

  bu entry'i de sol frame'de gündeme düşen açtığı iq düşmanı bir başlık yüzünden giriyorum. futbol yüzünden sözlükte ortalığı birbirine katanların iq puanı maksimum 100'dür. bakın maksimum o da. kendisinin karmasına da aldanmayın, bu kafayla giderse çok hızlı bir şekilde düşer. ben bu entry'i yazdığımda 500 idi.