şükela:  tümü | bugün
  • gitar öğrenmeye yeni başlayıp, "du bakalım, benim işim belli olmaz" diye düşünenler için ideal bir gitar. aynı fiyattaki diğer gitarlar arasında malzemesi, tonu ve rahatlığıyla, kolaylıkla öne çıkan bir model.
  • fiyat-performan anlamında geçer not verilebilecek bir klasik gitar. başlangıç seviyesi veyahut bir sonraki aşamada da kullanılabilir.
    bam tellerinde belli bir süre sonra hafif bir paslanma oluşuyor fakat bu telleri istediğiniz zaman çok cüzi bir miktar karşılığında değiştirebilirsiniz. dinleyenler tınısını genel olarak beğeniyor. velhasıl kelam önerilir.
  • 6 yıldır sahibi olduğum gitar, hala sağlam sayılır. tel değiştirdikten sonra bir kaç perdede ( 11,12.sıralarda) cızırdama başladı ondan ötürü değiştirmeyi düşünüyorum (sap atması yok ama bilemiyorum) diğer yandan gitarın sapı biraz kalın onu da cordoba c5'i deneyince anladım. kafamda ise yamaha c40 var ama bu model de giriş gitarı olduğundan değiştirmeye değmeyebilir sanırım, diğer yandan cordoba c5 de çok güzeldi fakat fiyatı beni aşıyor.