şükela:  tümü | bugün
  • şu günlerde adı galatasaray ile anılan 19 yaşındaki nijeryalı stoper. şayet anlaşma sağlanırsa galatasaray minumum 7-8 yıl stoper için bir daha arkasına bakmaz.
  • anlaştığımız yönünde haberler olan genç stoper.
    merakla bekliyoruz.
  • galatasaray’ın “ya tutarsa” türünden yapmış olduğu ucuz maliyetli yeni transferi. eboue transferin gerçekleştiğini duyurmuş. hayırlı olsun.
  • --- spoiler ---

bip spor
    @turkcellbipspor
    galatasaray ilk transferini gerçekleştirdi. sarı-kırmızılı ekip 19 yaşındaki nijeryalı stoper ozornwafor'u 250.000 dolar karşılığında kadrosuna kattı.
    --- spoiler ---
  • scout ekibi deli gibi çalışıyor, hoca potansiyel gelir yaratabilecek oyuncuları almayı ve oynatmayı önemsiyor, yönetim hocaya ve scout ekibine güvenip yatırım yapıyor, tutup tutmaması önemli değil bu bazı şeylerin doğru yapıldığını gösteriyor türk futbolunun geleceği burada, ucuza alıp parlatıp faydalanıp pahalıya satacaksın bu çark başka türlü dönmez.

alındığı iddia edilen genç yamyam.
  • elemanı bi izleyelim dedik karşıma kabile turnuvasındaki görüntüleri çıktı. hayırlı olsun sürpriz yumurta
  • kendisi ve (bkz: christian luyindama nekadio) stopere geçseler ikiz kuleler timsali olur. zira boyu 1.94 ve hava toplarında gerçekten etkili,potansiyelli bir stoper. 2 tane kule stoper yan yana elbette risk olur kaldı ki stoper ikilimiz zaten düşman çatlatırcasına iyi... ben bu transferin 11 transferinden ziyade geleceğe bir yatırım olduğunu düşünüyorum zaman ne gösterecek görelim bakalım. neyse en kötü fener zenci sever

sonradan gelen edit:boyunun 1.97 olduğunu söyleyenler de var durduramıyoruz efenim biraz daha uzasa bize değil nba e transfer olacak gibi
  • 250 bin dolar bonservis ve 100 bin dolar ücretle alınmışsa gerçekten, aldığımız en büyük risk abuk subuk goller yedirmesidir ki bu konuda ahmet çalık ve semih kaya'dan kötü olamaz. hayırlı olsundur eğer transfer haberi doğruysa...
  • hakkında şöyle bir inceleme bulunan nijeryalı stoper.

http://trscouts.com/valentine-james-ozornwafor/