şükela:  tümü | bugün
91 entry daha
  • tam çocuk filmi yazmaya gelmiştim ki herkes aynı şeyi yazmış.

robert rodriguez'in spy kids serisinin aynısı olmuş. cara delevingne'de bir sorun yok, yüzü de fiziği de mükemmel görünüyor ama üzerine fazla yüklenmişler rol yapmasını beklemişler olmamış, aksiyon yaptırmaya kalkmışlar hiç mi hiç olmamış.

ya şimdi bu entry'de yaşayan yönetmenlerin en iyilerden biri diyebileceğim luc besson'a işini öğretiyor gibi olmak da istemiyorum ama bunu aşırı görmeye başladık, büyük yönetmenlerin çöküşünü görmekten ben yoruldum. luc besson ya kör olmuş, yada delirmiş çünkü zaten iyi yaptığı herşeyi terkedip olmayacak şeylerin üzerine yürümüş. filmi izleyenler hayırlar major valerian'ın hayat kadınların arasından yürürken her ona kendini pazarlamaya çalışan kadına kendi espri tarzıyla cevap vermesinde direk bruce willis düşünerek yapılmış.

filmin hatalarına geçelim. başroldaki bücür haşin bakıyor yakışıklı piç rolünde iyi olabilir ama binbaşı olmuş, yüzlerce sevgili yapmış, her konu hakkında uzman başrol oyuncusu vasıflarını kaldıramıyor. aynı the fifth element 'deki gibi o güzel genç kızın yanına koy büyük oyuncuyu film birbirini dengelesin. koysalar oraya binbaşı rolündejude law'ı bak film nasıl değişiyordu.

yoksa film güzel, aksiyon güzel ve zorlama değil, rihanna muhteşem. neyse sonuç olarak güzel çocuk filmi.
  • genel olarak eğlenceli ve temposu yüksek bir film olmuş.
    konusu zayıftı ve ana karakterler silikti. tabi bu tarz bir filmden karakter derinliği beklemediğim için oraya fazla takılmadım. oyunculuklar da çok iyi değildi.
    görsel efektler ise harika yapılmış. hayranlıkla izledim.
    rihanna'nın karakteri muhteşemdi.
    ayrıca cara delevingne'ye bir kez daha aşık oldum. her hali ayrı güzel ya.
  • izle geç. kafa yorma. yani izlerken de kafa yorma bitirdikten sonra da kafa yorma.

eğlencelik güzel bir filmdi. eğlendik mi, eğlendik. bitti bu.
9 entry daha