şükela:  tümü | bugün
  • bir ekrem vecizesi. ispatlı kayıtlı. vitaminsiz portakal neden yayınlanmamış acaba haber değeri taşımıyor mu bu video?
    link
    edit: bu entry ile alakali yaklasik 50-60 ozel mesaj geldi çoğu caylaklar tarafindan atıldı. gelen mesejlarin yuzde 90i küfürlü. bu kadar saygisiz insanlarin peşinden koştuğu adamin it demesi basit bile. bugun kendisine açık açık soruldu it dediniz mi diye, hayir demedim o videolar montajdir demedi. valiye basitligini ifade ettim dedi. bence bu aciklama evet it dedim demektir.
  • yatacak yeri yok bu düzenbazların. oynanmış görüntü ve sesle gelip bunu gerçekmiş gibi lanse ediyor. bu adam en büyük haindir. alçak, şerefsiz ve namussuzdur.

bakın bu montajın arkasında kimler var;
    “sosyal medyada araştırma yapınca bu montaj videoyu yayan hesabın "yekvücut"isimli hesap olduğu ortaya çıkıyor. peki, bu trol hesabı kim yönetiyor? sayfasına girildiğinde "yekvücut bir bosphorus global projesidir" ifadesi dikkat çekiyor. bosphorus global ne mi? pelikancılar denilen ve seçim boyunca yalan haberlerle ülkeyi karıştırarak provokasyon ortamı yaratmaya çalışan grubun merkezi”

kaynak : http://www.yurtgazetesi.com.tr/…akiler-h130713.html
  • ekrem bey'in musakkayı pek sevmediğini göstermiştir.
  • boş boş konuşup yorulmayın artık. herkes gördü neyin ne olduğunu. adam o kadar insanın içinde bu lafı edecek kadar çiğ değil. o denli sinirlenen adam itidal çağrısı yapmaz çevresinkelere.
    (bkz: konu kilit dağılabilirsiniz)

hadi bakalım sağdan yürüyün giderken belki başka (bkz: mağduriyet) bulursunuz.
  • yahu adam demiş ise çıksın özür dilesin .. yok o dememiş ise çıksın demedim desin ya da o sözü söyleyen adam çıksın; ben dedim, eko demedi desin ..

bu kadar mı zor şunların yapılması ..

ölü taklidi yapmak ile insanlar teskin olmaz, bu olay da unutulmaz ..

konu hakkında dava da açıldığı için, sonucunu bekleyip göreceğiz ..
  • he ekrem imamoğlu da o kadar gerizekalıydı bu cümleyi kurmak için. cümle safsatadır, kanmayınız
  • adam ortalığı sakinleştirmeye çalışırken chp genel başkan yardımcısı seyit torun'a canhıraş "kurban oluyum" diyor.

valinin yaptığı şeyi aslında tastamam ifade eden bu kısa cümleyi ekrem imamoğlu'nun söylediğine tezat teşkil eden bir durum bu.

ekrem imamoğlu bu sözü söylemiş olsa bile onu eleştirmek, 'niye kaçıyorsun ulan israil dölü' diyerek market basıp vatandaş yumruklayanları görmezden gelenlerin haddine düşmez.
  • bir (bkz: vatandaşa gavat diyen vali) değildir.
  • para ile eşki sözlük, twitter gibi mecralarda yalan haber aktrollerin son icraatlerinden biridir.

olayın ne olduğunu yazalım da edepten, terbiyeden biraz da olsa nasibini almamış kimi yazarların (!) saçtığı yalanları kimse gerçek diye algılamasın.

efendim olayımız 31 mart 2019 yerel seçimleriyle başlamıştır.

chp'nin istanbul adayı ekrem imamoğludur, akp'nin ise binali yıldırım'dır.

seçim gününden önce anket sonuçlarına göre ankara'yı kazanamayacağını bilen akp'liler ve onların bu mecralarda olan edep, terbiye yoksunu paralı trolleri chp'nin ankara adayı mansur yavaş'ın dediklerine (örneğin deniz gezmiş hakkında) ya da eski davalarına (örneğin çek - senet) sürekli bir şekilde dem vurup propoganda yapmışlardır.

çünkü istanbul'un kaybedileceği hiç ama hiç düşünülmemişti bile. seçim günü sonuçlar açıklanıp kaybedildiği gerçeği ortaya çıkınca binlerce dereden su getirip (bunun içinde büyük çekmecede devletin polislerini kapı kapı dolaştırıp kim ne oyu verdi sormak mı dersiniz, aynı zarftan çıkan 4 oyun 3'ünü kabul edip sadece 1'ini sakıncalı bulmak mı dersiniz, sandık başkanının vatandaşın tipine bakıp ona göre bir tahminde bulunup pusula vermemesi mi dersiniz) seçim yenilenme kararı alınmıştır.

işte filmimiz bu noktada başlamaktadır. 31 mart seçimlerinden önce sadece ama sadece mansur yavaş için propoganda yapan bu güruh seçim yenilenme kararı alınınca aynı yöntemi ekrem imamoğlu'na izlemiş ve iftiranın, kara çalmanın biri bin para olmuştur. bazı örnekler;

- ekrem imamoğlu yunan
    - ekrem imamoğlu pontuslu
    - ekrem imamoğlu istanbul'u pkk ile yöneteceğini söyledi
    - ekrem imamoğlu esnafı tokatladı
    - ekrem imamoğlu valiye it dedi

bunlar burada da kalmayacak, her geçen gün herkesi daha da fazla şaşırtacak yeni iftiralar da gelmeye devam edecektir.

olayın aslı budur.