şükela:  tümü | bugün
 • boş beleş yalan başlıklar gündemde gezerken bu başlığın ezik kalmaması gerek.
 • kasetleriyle montajlarıyla meşhur fetöcüler imamoğluna kumpas kurmuşlar.
  allahsız fetöcülerin bu oyununu bozmak için oylar imamoğluna.
 • her yerde duyurulması gereken kanıttır.
 • bu içine ettiğimin görüntüsünü tek kamera mı çekebilmiş? orada bin tane kamera var ve hiç kimsede böyle bir görüntü yok ama sadece imamoğlu'nun arkası dönük halde iken söylediğinin iddia edildiği bir görüntü mevcut. tweetin içerisinde montajın nasıl olabileceğini çok net açıklanmış.

  --- spoiler ---

  "basitlik" kelimesi 22-24 kare kadar sürüyor. "bas" kısmına denk gelen ilk 10-12 karesindeki ses, biraz gerideki ortam seslerinden biriyle değiştirilmiş. orta ayar bir montajcının yaklaşık 5 dakikada yapabileceği bir şey.
  --- spoiler ---

  eğer gerçekten böyle bir şey olsaydı çeşitli açılardan kırk kere izlerdik merak etmeyin.

  bu arada üstteki arkadaşa cevaben biz hem allah'a hem de doğruluğa inananlardanız. sizler gibi paraya tapmıyoruz. bu nedenle o sikim dediğin eylemi yapacağın organını da al bağladıkları kapına defol git.
 • audacity tarzı bir ses işleme programıyla kaynak seslerin aynı olduğunun, yani ses montajı olduğunun bir twitter kullanıcısı tarafından kanıtlanması olayıdır.
 • kendisi olmasa bile fikirleri, yöntemleri ve şakirtleri iktidardır fetö denen vatan haini cia aparatçiği oluşumun.
  (bkz: pelikan terör örgütü)
  (bkz: petö)
 • kanıtların en büyüğü buradadır.

  yeni çıkan videodaki sesin birinci videodaki ses olduğu iddia ediliyor ancak bu doğru değil. iki görüntünün seslerinin aynı olmadığı bu videodaki waveform’lardan da açıkça görünmektedir. her şeyi geçtim, bir insan burada “vali basitlik yapmıştır” gibi zorlama bir cümle kurulabileceğine inanıyorsa tertemiz gerizekalıdır.

  neyse siz inkar etmeye devam edin. hem kendinizi iyice yalancı konumuna düşürüyorsunuz, hem de sizi göt etmek çok zevkli oluyor. ekrem seçimi şu videoda dediklerini inkar etmesi yüzünden kaybedecek.
 • ahlaksız, onursuz, haysiyetsiz adamlar bi gidin artık şu ülkeden amk arap zihniyetli parazitleri
 • şizofren tayfa gene iş başında.

  hatırlar mısınız bilmiyorum ama muharrem incenin küfürlü telefon kaydı ortaya çıktığında da aynı bu şekilde montaj olduğunu "ispatlayan" onlarca ekşici vardı. sonra noldu? montaj falan olmadığı anlaşıldı.

  bu konuya gelirsek bana kalsa çok da büyütülecek bir mevzu değildi en baştan. ancak olaya montaj tartışması katan muhalifler meselenin iyice dallanıp budaklanmasına sebep oldu. halbuki ekrem imamoğlu it dediğini hiç bir zaman inkar etmedi. yaptığı basitlik konuşmasını objektif bakış açısı ile dinlerseniz çok rahat anlayacaksınızdır.

  yani demem o ki montaj falan değil. her olumsuz olayda montaja sarılmanız komik hale gelmeye başladı. inandırıcılığınızı da düşürüyor. yarın bir gün harbiden montaj kayıtla iftira atılsa kimse inanmayacak montaj olduğuna.
 • valiye it deyip dememesi niye bu kadar abartılıyor merak ediyorum. imamoğlu'na oy vereceğim ama bence de dedi. oy vereceklerden kimse çıkıp "aaa vali bey'e çok ayıp etmiş yazıklar olsun sana" demez. boş verin takmayın kafaya bu kadar. öbür tarafın adayının kürdistan lafı çok daha büyük gaf.