şükela:  tümü | bugün
 • dönemin internet fenomenlerinin ve yarı fenomenlerinin yer aldığı yeni nesil piyasa filmi. kış aylarında sinemalarda olması muhtemeldir.
 • (bkz: salak filmi) denilen kategoriye girecek filmlerden biri.

  ucuz oluşundan mıdır bilinmez son yıllarda dizi ve sinema filmi çekimleri için tercih edilen hatay'da çekimlerine devam ediliyor.

  nuri alço ve hasan yalnızoğlu gibi simaları filmde görebilirsiniz.

  o değil de nuri alço'ya sordum; "önümüzdeki sene şampiyon gene beşiktaş kimse boşuna heveslenmesin" diyor.*
 • imdb'ye 0.5 puanın eklenmesine katkı sağlayacak olandır.

  insanı paranoyak eden filmler silsilesinin de bir parçasıdır ayrıca. yahu noluyo size bacım? böyle gizli gizli toplaşıp "şşş sus bak şimdi napcaz biliyon mu içerik galmadı ya yutupta heh film yapcaz işte parayı artık oradan kırcaz anadın?" falan diye muhabbet mi çevirdiler noldu?

  cumali ceber, oha diyorum sinema filmi ve sonra da bu.

  olası film diyalogları aşağıdadır.

  +merhabaağğğ arkadaşlaağğrrr filmimeeğ hoşgeldiiniğz şimdii sizlerlee berağbeerr getaa beş istanbuğlu daa içerisindeğ barındıraağn sinemaa filmimi gösteericeğmm +şuaağn başladı filmim eveğt
  +aaağğ am*na koyim senin ağğğ bok öl pislik ağğ sokukk öll lanet olsun sana al sanaağ elmas kazma al sanağ elmas kılıç
  +şimdii arkadaşlaaağr düşmanımızığ öldürdük mekanımıza gidip mallaarı alıcaaağz

  +selaam arkadaşlaağr malları almaya geldik

  ayrıca büyük bir youtube kıyametinin alametlerindendir. artık hepsi bu sinema işine girişecek.
 • youtube'dan bir video izlemeye kalkıştım, bana zorla 2 dakikalık reklam videosunu dayadılar. reklamı atla yok, geç yok. refresh yapıyorum gitmiyor. iğrenç ötesi bir teaser.i zorla izletmeye kalkışmak nedir ya. hayır bundan beklentiniz ne yani? şu saçmalığı gidip sinemada mı izleyeceğim yani bunun üstüne? sinirlendim gece gece.
 • enes batur'un hayal mi gerçek mi isimli filmine laf atarken "bundan daha kötüsü olamaz" derken, başımıza gelmiş bedeldir. enes kitlesi sayesinde çoluk çocuk sayesinde bu sayıya ulaşırken, kendilerinin bir kitlesi bile olmadığı için dibe gişelerde dibe çökecek filmdir.

  oyunculuk sıfır, kurgu sıfır, prodüksiyon ve çalışma sıfır, fragman dahi anlamsız ve sıfır.