şükela:  tümü | bugün
  • dönemin internet fenomenlerinin ve yarı fenomenlerinin yer aldığı yeni nesil piyasa filmi. kış aylarında sinemalarda olması muhtemeldir.
  • (bkz: salak filmi) denilen kategoriye girecek filmlerden biri.

ucuz oluşundan mıdır bilinmez son yıllarda dizi ve sinema filmi çekimleri için tercih edilen hatay'da çekimlerine devam ediliyor.

nuri alço ve hasan yalnızoğlu gibi simaları filmde görebilirsiniz.

o değil de nuri alço'ya sordum; "önümüzdeki sene şampiyon gene beşiktaş kimse boşuna heveslenmesin" diyor.*
  • youtube'dan bir video izlemeye kalkıştım, bana zorla 2 dakikalık reklam videosunu dayadılar. reklamı atla yok, geç yok. refresh yapıyorum gitmiyor. iğrenç ötesi bir teaser.i zorla izletmeye kalkışmak nedir ya. hayır bundan beklentiniz ne yani? şu saçmalığı gidip sinemada mı izleyeceğim yani bunun üstüne? sinirlendim gece gece.
  • enes batur'un hayal mi gerçek mi isimli filmine laf atarken "bundan daha kötüsü olamaz" derken, başımıza gelmiş bedeldir. enes kitlesi sayesinde çoluk çocuk sayesinde bu sayıya ulaşırken, kendilerinin bir kitlesi bile olmadığı için dibe gişelerde dibe çökecek filmdir.

oyunculuk sıfır, kurgu sıfır, prodüksiyon ve çalışma sıfır, fragman dahi anlamsız ve sıfır.
  • sadece fragmanından bile, rezalet olduğu anlaşılan filmimsi şeydir. bu gibi andavallar yüzünden türkiye komedi sineması yerlerde sürünmeye devam ediyor.