şükela:  tümü | bugün
 • elleri arkadan bağlı, ışid'in namlusu üzerine doğrultulmuş vaziyette, boynunu dimdik tutup celladının yüzüne haykırdı bu sözleri suriyeli (bkz: yahya eş-şeğri)
 • tutulacak söz.

  suriye ordusu ve hizbullah, 4 yıldır kuşatma altında bulunan zehra ve nubbul beldelerindeki kuşatmayı kırdı. bu kuşatmayı kırarak türkiye'den cihatçılara giden son ikmal hattını da kesen ordu, halep'in kuzeyindeki cihatçı cepheleri hızlıca çökertiyor.

  kaynak: http://haber.sol.org.tr/…aki-kusatmayi-kirdi-144750
 • (bkz: halep'in düşman işgalinden kurtuluşu)

  (bkz: suriye ordusunun rakka operasyonu)

  katledilmeden önce yemin eden bir gencin sözü. suriye'nin genç kadın ve erkekleri bu sözü tutmak için birbirleri ile yarışıyorlar.

  az kaldı.
 • (bkz: tutar bu)
 • ışid'lı katillere öldürülmeden önce 'vallahi sizi sileceğiz' diyen yahya adnan el-şuğri'nin kız kardeşi lazkiye milletvekili seçildi. seçimafişi
 • bugün gezi’ye söven diktatör bozuntusu ve göt kıllarından müteşekkil yalakalarını görünce tüm yüreğimle tekrarladığım cümle. şu kapkaranlık günlerde bile, bu topraklardan gericiliğin silineceğine, göt kıllarının bir daha kafalarını deliklerinden çıkaramayacaklarına öylesine inanıyorum ki.

  kimseye propaganda yapmak gibi bir derdim yok. gerçekten yürekten inanıyorum.

  toprağın bol olsun suriyeli yahya.

  edit: mağdur edebiyatı 2.0 upload edilmiş, neymiş müslümanları silmekten bahsediyormuşum. müslüman değilim, bu topraklarda müslüman insanlarla hiçbir zaman derdim olmadı. müslümanlarla derdim olsaydı zaten bu ülkenin vatandaşı olmazdım.
 • benim propaganda yapmak gibi bir derdim var, hatta hep var. iş yerimde, metro'da kitap okurken, kurduğum ilişkilerde vb vb.

  ama ister olsun ister olmasın gerçekten yürekten inandığım amaç.

  bu güzel memleketin; bu katil, bu riyakar, bu paraya tapan, bu gerici sürüsünü ve emperyalist poposu öpen liberal yalakaları hak etmediğini düşünüyorum.

  bu memleket ya değişecek. ya değişecek.

  yoksulluk, sefillik, cahillik ve sağlıksızlık yok olmak üzere ezilecek.

  eşitlik, laiklik ve cumhuriyet bu topraklara hakim olacak...

  suriye'nin genç bir evladının katledilirken son sözleri.

  ek not: lan hani propaganda diyenlere;

  kırmızı hapı, hayatınızın değişmesini mi istiyorsunuz. linki tıklayın ve iletişime geçin.

  https://www.kp.org.tr/
 • kafir diye adlandırdığı insanların kafalarını kesip, kalbini çiğneyen; alevi kadın ve çocuklarına tecavüz edip, onları köle pazarlarında pazarlayan insanlık düşmanı islamcı terörist yobaz soytarıların anlayamadıkları cümle. bu insanlık düşmanı hayvanlara göre ışid, el nusra, ahraruş şam, el kaide, öso, islam cephesi müslümandır, müslümanlığın temsilcisidir, adeta sevgi pıtırcığıdır. aynı zamanda bu zevat, tartus'ta kahpece patlatılan bombalarla ölen insanların ardından baas'ın kalesi yıkılıyor diye sevince boğulacak kadar da müslümanlardır.

  bize gelince.söylemimiz açık. sizin ne mal olduğunuzu iyi biliyoruz. kökünüzü kazımadan rahat yok bize. o yüzden, vallahi de billahi de sizi sileceğiz.