• bakım ürünlerinin yoğun tıbbı testler akabinde üretildiğini savunan ve sırf bu ilaç imajı için acayip pahalı olmasına rağmen paketlemeleri neredeyse iğrenç olan ünlü bir isviçreli kozmetik markası.
  • feleğin çemberinden geçebileceği en acı şekilde geçmiş*, mitomania dalında pratik uzmanlık eğitimi almış, boğaziçini kazanamadığına bin pişman, başına gelen en ağır olayları** esprilerle atlatabilen, takıntılı barbunyam, kakaolu kekim. parti arkadaşım, yol arkadaşım, sınıf arkadaşım, canım arkadaşım, güzel arkadaşım.
    bitanedir o bitane!
  • her ne kadar dışardan anlaşılmasa da kendisi tam bir gönül adamıdır her istanbul erkekli gibi.edirne den ailesini bile görmeden arkadaşının doğumgününe koşmuş kadar da azimlidir,delikanlıdır,helal olsundur.sonradan abisinden şu lafları duyduk zaten:adam edirne den geldi herifin yüzünü göremedik, memetin doğum gününe gidecem dedi ve evden çıktı.bu derece sever arkadaşlarını,sevmediklerine de takar kafayı,lisede öyleydi en azından.(ben bunun küçüklüğünü bilirim)
    orta okulda az miktardaki kız arasından biri yüzünden ben bunu kovalamıştım,o aklıma geldi şimdi,hayvan gibiydim tabi şimdiki gibi.gülüyorum hatırladıkça zaten.bi de o kadar kasıp yıllık yazısı yazdım ben buna,kırptı kuşa çevirdi.pis herif...iel in özlenilen adamlarından derim sonlandırırım.
  • kendi doğumgününe geç kalan insan profili.ayrıca kendisi doğumgününün kutlanacağı yeri bulamayıp orda çalışan garsonu yolda görünce "benim doğumgünüm neredeee?" diye soru sorabilen bir şahsiyettir.