şükela:  tümü | bugün
 • heroes 3'te bir necromancer karakteri. vampire'ların gelişmiş hali olmakla birlikte en önemli özelliği, savaşta düşmana verdiği damage'la orantılı olarak o savaşta ölen vampire lord'ların yeniden canlanmasıdır ki bu birkaç vampire lordla ve iyi bir savaş taktiğiyle kayıpsız bir şekilde nice savaşlar kazanabileceğiniz anlamına geliyor. bu yaratıklarla impossible'da bile nice senaryolar bitirilebilir.
 • homm 2,3 ve 4'te necromantic oyuncuların her daim favorisi olan birim. serinin 2 ve 3uncu oyunlarında faça atan bu unite 4. oyunda şık smokini ve mentollü nefesiyle düsük seviye düsmanların kabusu olmustur.
 • cogu kisinin homm'de necromancer kalesini secme sebebi. cok sayida oldugu zaman teror estirirler .. ayrica dusmanin vampirlere retaliate etme sansi da yoktur...
 • şu özelliklere sahiptir:

  health: 40
  attack: 10
  damage: 5-8
  defense: 10
  shots: none
  movement: flying
  cost: 500 gold
  hex size: 1
  speed: 9

  görüldüğü üzere fiziksel açıdan çok da güçlü değildirler vampire lordlar.ilk bakışta dikkat çeken şey uçmaları ve hızları olsa da, no enemy retaliation özellikleri bir anda işin çehresini değiştiriyor.bunun üzerine bir de zarar verdikleri "canlı" * yaratıklardan koydukları damage kadar can almaları ekleniyor, ama o da yetmiyor ve çaldıkları canla kendi partilerindeki diğer vampire lordları diriltmeleri de söz konusu oluyor.haliyle, insan level 4 demeye şahit ister konuma geliyor vampire lordlar için.hele partideki sayıları belli bir limiti aştıktan sonra neredeyse yok edilemez oluyor o parti.
 • heroes of might and magic 2 oyununu ordunuza başka bir yaratık almadan tek bununla bitirebilirsiniz. stratejiyi kurun yeter ki. necromancer kalesiyle başlayın. bir barbarian ile ordu kurun çünkü bunların attack gücü yüksek olur. ama spell de öğrenmesini sağlayın, anti magic büyüsünü de yaparsanız vampire lord çok ölümcül olur, anti magic öğrenmek için de wisdom skill'inin expert olması gerekir. sayısı arttıkça dragonları, titanları bile yaşatmaz. bu oyunu yıllardır oynamayıp üçüncüye sarsam da hep kazanmamı sağlayan eleman buydu.
 • heroes 3 teki en güçlü yaratık. bu arkadaşa counter-strike büyüsü yapıp karşı tarafa yollayın, gerisine karışmayın.

hesabın var mı? giriş yap