şükela:  tümü | bugün soru sor
  • canavarıdır!

t: bir röportaj sorusu.
  • bu tarz videolar çeken kanalların tamamı, ilgi çeksin diye ya soruya saçma cevaplar alacakları yerlerde sorarlar yada en fazla dikkat çekeceklerini düşündükleri cevapları asıl videoya koyarlar.
  • gerçekten ağlamak istediğim video.

en baştaki genç kızlardan sonra böyle bir stres oturdu mideme. kusacaktım birden.

arkadaşlar paylaşmayın böyle şeyler vallahi ben kötü oluyorum.
  • tam bir ortadogu yansimasi.
  • dikkat bu bir tanımdır!
    mikrofon sende adlı kanalın, halk(!) ile yaptığı röportajda sorduğu sorunun ta kendisi.

formalite icabı tanım yazdım ama diyeceklerim var:
    ben röportaj yapılan insanların alelâde yoldan geçen kişiler olduğuna inanmıyorum.

vakti zamanında danla bilic mahlaslı kızcağızda böyle bir sokak röportajına katılmış (nasıl aldatıldığını anlatıp duruyordu o röportajda ve henüz şöhret değildi) ve ondan sonra bir baktık fenomen olmuş.

bir kız daha var böyle röportaj yapıyorlar, kız alkol almış gibi rahat tavırlar sergiliyordu hatta instagram hesabını söyleyip beni takip edin bile dedi... şuan youtube kanalı var. diyeceğim o ki; bu insanlar bir ajansa bağlı ve rol yapıyorlar, bakmayın sıradan göründüklerine çocuklar duymasın adlı dizide emine karakteri de sıradan biri rolünde ama gerçekte öyle biri değil. şener şen telaffuzu bozuk biri değil bahar candan gerizekâlı hiç değil, bunların hepsi bir oyun. bir pazarlama stratejisi.

edit: imlâ