şükela:  tümü | bugün
 • van milletvekili murat sarısaç'ın van'daki evinde saklanan ve terör örgütüne eleman sağladığı belirlenen pkk/kck terör örgütü üyesi yakalandı.
  terörist y.d'nin hdp milletvekili sarısaç'ın da bulunduğu araçtan indirilerek gözaltına alındığı anlar, mobese kameralarınca kaydedildi.

  video linki

  kaynak
 • birazdan damlarlar hdp altı buçuk milyon oy alıyorcular.

  ekleme: yakalanan şahsın parti meclisi üyesi olması terörist olmadığı anlamına geliyormuş. bu hdp’liler gerçekten çok zeki ya. fazla eşek sevmekten olsa gerek ya da tek kaşın iq arttırıcı bir etkisi olabilir.
 • bu partinin acilen siyasetten temizlenmesi gerektiğini herkes biliyor ama "birilerinin" işine gelmiyor.
 • van milletvekili ile aynı cezaevine yollanması gereken terörist.
 • terör, yolsuzluk, haksız kazanç sağlayan kişilere, kurumlara yardımcı olan milletvekililenin dokunulmazlıklarını alıp yargılayacaksın.
  hatta ibret verici cezalar alacaklar ki, bir daha böyle olaylar yaşanmasın.

  rezalet bir olaydır.
 • sözde millet vekilin muhtemel ifade şöyle olabilir.
  şahsı tanımam otostop çekiyordu aracıma aldım.
 • kürt siyasetinin mecliste temsil edilmesini ısrarla savunan biri olarak rezalet ötesi bulduğum durum, şahıs gerçekten terör örgütü ile bağlantılıysa milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılıp ivedilikle yargılanması gerek. hdp de pkk ile arasına mesafe koymayı umursamadığı sürece hiçbir derde derman olamayacak.

  düzeltme: kişinin adı yunus durduymuş.
 • saklıyor mu bir şeyler için plan mı yapıyorlar dedirten olaydır.
 • saklamasına bir şey diyemeyeceğim ama yakalanması çok ayıp oldu. üstelik yakalanan teröristin görevi dağa militan taşımakmış...

  milletvekili evinde yat kalk. ekmek elden su gölden. kandırılmış çıcukları ölüme yolla tamam işte. oooh...arada "demohrassi" falan dersin, tamam işte. kim bilecek?

  kürtler görün bunları. türklerinde kürtlerinde en büyük düşmanı bunlar.

  murat sarısaç ve pkk partisinin ne tepki vereceğini merak ediyorum. en çokta ab'nin tepkisini merak ediyorum. daha ne kadar alçalacaksın ab?
 • yillarca denildi ki dogu yatirim almiyor guney sahillerinde otel verelim vazgeceler pkk desteklemekten ve vazgecmediler.

  denildi ki uyusturucu isini pkk’ya birakmayalim oranin yerlileri yapsin ama uyusturucu turkiye’de kalmasin. desteklenen sozde is adamlari karun kadar zengin olup türk devletine artistlik yapip aciktan pkk destekledi sonra derin devlet tarafindan biletleri kesildi yani hem zengin edildiler hem pkk’li kalmaya devam ettiler.

  denildi ki bu adamlar aslinda iyi ama siyaseten temsil edilemiyorlar edilseler iyi cocuklar vs 89’da erdal inonu ile temsil edildiler ve her zaman pkk’yi savundular ve aralarina mesafe koymadilar. yani hem milletvekili hem de pkk destekleyicisi oldular, sozde cenaze terorist cenazesine katildilar hatta saz calan bir tanesi türk milletine apo itinin heykelini dikecez mal mal bakacaksiniz dedi.

  beyler kendimizi kandirmayalim az biraz zizek az biraz descartes ya da iki kitap okusak bu adamlarin 21. asirda sozde ulus devlet kurmaya calistiklarini anlariz.
  100 yil oncesi ermenisi gibi 150 sene oncesi yunan ya da bulgar gibi.

  gucumuz varsa kurdurmayiz, vatani boldurmeyiz yok eger gucumuz yoksa bizi keserler kurarlar devletini.
  guclu olmamiz lazim türk devleti olarak. yoksa gerisi bos.