şükela:  tümü | bugün
  • internet sitelerinden, piyasadaki ürünlerine kıyasla daha uygun fiyatlarla, kampanya dahilindeki ürünlerini de ücretsiz kargo ile sipariş verebileceğiniz kedi kumu markası.
    adresi
  • bahar kokulu olan ince kumu en başarılı bulduğumdur. vanilya vs ye göre daha çok koku tutuyor. kedi sahiplerine şiddetle tavsiye edilir. *
  • denediğime hiç pişman olmadığım kedi kumu. kilo ile sipariş vermeye devam edeceğim. vanilya kokulu olanı öyle güzel kokuyor ki, temizlerken asla burnunuzdan olan nefes alışınızı değiştirmiyorsunuz. çok kedi kumu gördü bu gözler ama van cat gerçekten bir başka.
  • kediler için en güvenilir kum tavsiyesi. hemen topaklanıyor ve hiç koku yapmıyor. silika kumların kedileri kanser yaptığını öğrendiğimden beri vancat kullanıyorum. renkli taneli bahar kokuluyu çok seviyoruz. bade de ilk günden alıştı kumuna. iki günde bir temizlemek yeterli. 5'li paket siparişi verdiğimde kargocudan ilginç tepkiler almıştım. 50 kilo kumu taşımak biraz zor olmuştu. her paket 10 kilo ve yaklaşık 3 4 hafta yetiyor. kesinlikle önerilir bir kedi kumu markası
  • başka kedi kumu markalarını da denedim, en az tozlanan ve koku yapmayan kum budur.

edit: kumu güzel, sitesi berbatlar ötesi, internetten sipariş veriyorsun bir haftada elinize ulaşmıyor, kargonun peşinde siz koşuyorsunuz. son iki siparişimin birinde adım doğru adresim yanlış, diğerinde adresim eksik yazıldı. daha da buradan alışveriş yapmam, siz de yapmayın, sinirlerinize yazık!
  • kumlari iyiligine iyidir de son siparisi vereli kac gun oldu hala onaylandi diye gozukuyor. kargoya verilen edilen bisi yok. musteri hizmetleri icin 444lu numaralari var gun icinde defalarca aradim acan yok. sitelerindeki iletisim iade vs tarzindaki formlarin hepsi hata veriyor. bu heriflere ulasmanin yolunu bilen varmidir ki
  • çok kedili evlerin vazgeçilmezi.
  • bir kedi kumu bu fiyata ancak bu kadar iyi olabilir. sade ince 20 kilogram paketten alıyorum 23 tl civarı ve tüm ürünlerde kargo bedava. tüm sorunlarınızdan yakından ilgileniyorlar ve bazen numune mama yolluyorlar. mamaları ekonomik değil o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum. ıçinde hiç et olmayan un ve yağdan ibaret bir mamaya ne için 45 lira vereyim? piyasada denkleri 20 lira. mama işini boşverin kum süper.
  • akkum'dan buna geçtik.
    proplan'dan buna geçtik.
    mamasını tatmadım kumuna sıçmadım ama evdekiler memnun görünüyor.
    kargo ile de bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.
    süper ötesi.
  • 1 ay öncesine kadar marin marka ince taneli kum kullanıyorduk. 1 ay önce yeniden silika kuma geçmek gibi bir hataya düştüm. geçiş sonrasında sadece ilk iki gün doğrudan yapıyorlardı kedilerim, sonrasında gerçekten mecbur kalmayana kadar kumun yanından yöresinden geçmediler. gün itibariyle vancat'e geçiş yaptık ve ayıla bayıla sıçtılar. evet tabir garip oldu ama tam anlamıyla durum bu.

silika kullanmayın.

güzel kum.