şükela:  tümü | bugün
 • mezun verdigi her donem sonunda ogrencilerin sergiledigi animasyonlariyla cgtalk forumlarinin senlenmesine sebep olan okul.
 • hayallerimin film okulu.
  çok sıkı bir eğitimle diğer firmaların 3-4 yılda öğrettiklerini 1 yılda öğrettiklerini söylerler sitelerinde.
  bir yolunu bulup gitmem orda animasyon / görsel efekt bölümünde eğitim almam gereken bir kurum.

  (bkz: bekle beni ben geliyorum)
 • kanada vatandaşı olmadığınız taktirde film production eğitimi için sizden senelik elli üç bin kanada doları**, talep eden tanınmış, iddialı okul. bir arkadaşım burslu kabul aldı* ancak vermiş oldukları burs, anlattığı kadarıyla, okulun harcını karşılar nitelikte. haliyle aldığı/alacağı her ders için belirli miktar bir para çıkması* gerekmekteymiş. okul ile iletişime geçtiğiniz zaman sizinle uç noktada ilgileniyorlar misal beni iki kere kanada'dan aradılar akabinde e-posta ile iletişime geçtiler. okulun sloganı diğer okulların verdiği dört senelik eğitime kıyasla bir senelik yoğun ve kaliteli eğitim şeklinde. kendilerine gene sordum bu program bir senlik, sizce de kısa değil mi bu süre diyince* biz bu işin piyasasına kalifiye eleman yetiştiririz bizim için önemli olan not değil deneyim ve alanına* hakimiyettir dediler.** para mevzusunundan dolayı şuan başvuramayabilirim tarzı bir cümle ile karşılarına çıktığımda admission advisorları vfsye kesin olarak başvurmayı karar verdiğimde bütçe planlama/yardımı konusunda kendilerine danışabileceğimi ve detaylı konuşabileceğimizi söyledi. hani bir ihtimal buradan bir şeyler* çıkabilir.

  edit: blackbasat'ın bilgilendirmesi üzerine okul ücretini düzelttim.
 • film okulundan ziyade grafik-animasyon okuludur. zaten iddialı olduğu alan bu alandır aslen. programları bildiğim kadarıyla hep 1 yıllık, yani akademik anlamda kağıt üstünde bir faydası yok ve bahsedildiği üzere nitelikli-kalifiye eleman yetiştirmektir amaçları, alanında en iyileri yetiştirmek değil.
 • kevin smithin gidip de "bana burda bir bok öğretmiyorlar, buraya vereceğim parayla ben ilk filmimi çekerim" dediği ve clerksü bizlere armağan etmesini sağlayan okuldur ayrıyetten... neredeyse bütün filmlerinde yapımcılık * yapan can dost scott mosier ile burada tanışmıştır...
 • zamanında açtıkları video yarışması sonucunda kazanana burslu okuma hakkı vermişlerdi. aradan birkaç sene geçti ama hala arada açar izlerim o videoyu.

  http://www.youtube.com/watch?v=kexop97kuny
 • abartılacak bir şeyi olmayan okuldur.