• havalar soğumadan destek olunması gereken kampanya. hadi yapalım elimizden geleni.
  • bir sure evden cikamayacagim icin istesem de yardim edemedigim guzel durum. daha cok yazara ulasmasi icin en azindan yaziyla destekliyorum. cocuklar usumesin...
  • up up up.

bu arada bir fikir; bir siteyle anlasilip belli bir organizasyon dahilinde toplu alim yapilabilse, hem yardim etmek isteyenler icin bu is daha kolay olabilir hem de daha cok kisi bu organizasyona katilabilir. hatta toplu alimla ayni miktar parayla daha fazla ayakkabi bile alinabilir. bu islerden anlayan illa ki birileri vardir buralarda, veya farkli fikirleri olanlar varsa lutfen onlar da belirtsin baslik altinda.
  • *temennidir ,iyi dilektir,keşke gerçekleşsedir.bir aralarboş bkz doldurma kampanyasıyapılmış olup,yine gündeme gelse ne iyi olur denilen anlamlı başlıktır...
  • ihtiyaç sahibi olan bütün çocukların ayakkabı masraflarını karşılamak istediğim kampanya. bir arkadaşın bilgilendirmesi üzerine başlıktan haberdar olmuş durumdayım. kampanyayla ilgilenen arkadaşımız bana özelden ulaşabilirse sevinirim.
  • neden van anlatsana biraz
  • hem yürekleri hem ayakları ısıtan kampanya.

(bkz: up)
  • van şehrimizle başlayıp, tüm ülkeye yayılması gereke, çok mantıklı güzel bir kampanya..destek olunası kampanya..ayakları su çekip üşümesin, kalpleri sevinçle ısınsın..
  • vesile olanların yanaklarından öpülesi kampanya :*
  • (bkz: upınız)
hesabın var mı? giriş yap