şükela:  tümü | bugün
  • kampanyamiz sona ermistir arkadaslar. tum cocuklara ayakkabi bulduk :)

gönül isterdi ki, tüm çocukların ayakkabıları olsun, güle oynaya gitsinler okullarina.

van'da birçok öğrencinin ayakkabısı olmadığı bilgisini aldık. önümüz kış, gerçekten zor durumda olan onlarca çocuk var. hepimizden acil yardım bekliyorlar.

biz de şuan elimizden gelen ve fazlası için didinmeliyiz. kış geldi ve özellikle van'da ne kadar sert olduğunu hepimiz biliyoruz. listede acil ihtiyacı olanlar "öncelikli" olarak belirtilmiş durumda. ayrıca, ihtiyaç sahibi tüm çocukların ayak numaraları mevcut.

bu çocukların tabii sadece ayakkabıyla sınırlı değil ihtiyaçları, bir kazak, bir mont eklemek isterseniz, eminiz çok sevinecekler.

burada onlarca yazar var, eminim bu çocukları ayakkabısız bırakmayacağız.

önemli not: ayakkabı gönderimi yapanların, bana mesaj atarak bilgi vermesini önemle rica ediyoruz. böylece, fazladan aynı numarayı almamış oluruz.

şimdiden çok teşekkür ederiz.
  • havalar soğumadan destek olunması gereken kampanya. hadi yapalım elimizden geleni.
  • hiçbir çocuk ayakkabısız kalmasın..
  • +1imle destek olacağım kampanya.
  • desteklenmesi gereken güzel bir kampanya.
  • imkani olanlarin destek vermesi, olmayanlarin basligi uplamasi ve yaymasini rica ediyoruz.

arkadaslar, durum gercekten acil.
  • küçük kardeşlerimizin üşümemesi için desteklenmesi gereken kampanya.
  • bir sure evden cikamayacagim icin istesem de yardim edemedigim guzel durum. daha cok yazara ulasmasi icin en azindan yaziyla destekliyorum. cocuklar usumesin...
  • up up up.

bu arada bir fikir; bir siteyle anlasilip belli bir organizasyon dahilinde toplu alim yapilabilse, hem yardim etmek isteyenler icin bu is daha kolay olabilir hem de daha cok kisi bu organizasyona katilabilir. hatta toplu alimla ayni miktar parayla daha fazla ayakkabi bile alinabilir. bu islerden anlayan illa ki birileri vardir buralarda, veya farkli fikirleri olanlar varsa lutfen onlar da belirtsin baslik altinda.
  • ihtiyaç sahibi olan bütün çocukların ayakkabı masraflarını karşılamak istediğim kampanya. bir arkadaşın bilgilendirmesi üzerine başlıktan haberdar olmuş durumdayım. kampanyayla ilgilenen arkadaşımız bana özelden ulaşabilirse sevinirim.