şükela:  tümü | bugün
  • kurbanlarından birinin fotoğrafını gördüm, göz akları zaten kaybolmuş kan oturmasından ve hafıza kaybı yaşıyormuş aldığı darbelerden dolayı. işte siz busunuz, aşağılık şerefsizler. barbar soyu ne kadar pislik var karşımıza dizilmiş; yok olursunuz umarım.

edit: barbar soyu dememe takılıp mesaj kutumu dolduran var. ne üstünüze alınıyorsunuz pardon? yaranız mı var yoksa?
  • şehit jandarma kıdemli yüzbaşı mahmut topun şehit olduğu gün aynı bölgede gözaltına alınan kişilerin başına geldiği söylenen olay.
  • (bkz: mağduriyet is loading)

bir haber kaynağı olarak mezopotamya ajans ?

tanım : mezopotamya ajans ne amk dedirten hadise.
  • olayın gerçek olup olması hiç önemli olmayıp bu mecrada ekseriyetle küçümsenecek ve dalga geçilecektir.

edit: ilk entryler beni hemen haklı çıkarmıştır.

bir iddia.
  • sanirim olumsuzluk iksiri icmisler ki ikisi de hayattaymis.

yani 50-55 yasinda iki kisiyi helikopterden atiyorsun ve olmuyorlarsa, bayagi saglam bunyeleri varmis, ya da helikopter yerdeyken atilmislar.
  • köylülerin helikopterden değil de f-16'dan atıldığı, helikopter diyerek olayın yumuşatılmaya çalışıldığı da gelen bilgiler arasında.

van'da meydana gelen olaydır.
  • doğu anadolu'da hamile kadınların karnını deşip, bebekleri sadece türk oldukları için kurşuna dizen ermenilere ait terör örgütü pkk tarafından ortaya atılan iddiadır. asil türk ordusuna karşı saçma sapan yalanlarınızı siz anca fransa'da, amerika'da yutturursunuz, bu topraklarda sizin ne mal olduğunuzu herkes biliyor, boşuna debelenmeyin.

edit: başlık altında türk vatandaşları hakkında "orta asya barbarları", "göçebe barbarlar" yazan arizona kertenkelelerinin ekran görüntülerini almayı ihmal etmeyelim. sağlıklı ve huzurlu bir toplumda yaşamak istiyorsak, bu kendi topraklarına düşman akıl yoksunu oksimoronların itlaf edilmesi şarttır.
  • iki insanın hastane raporunda yüksekten düşme yer almış. gözaltına alındıktan sonra da haber alınamamış hastaneye kadar. şimdi bu ülkeyi seven bir vatandaş ne ister bu olayda?

aslanlar gibi objektif bir şekilde savcılarımızın olayı incelemesi ve tahkikat sonucunda varsa ihmal bunun sorumlularının ceza alması. ki sonraki gözaltı işlemlerinde devletin jandarması daha dikkatli olsun.
    jandarma bu ülkenin jandarması, ölen kürtler de bu ülkenin vatandaşı, uygulanması gereken de bu ülkenin anayasası.

şimdi sen tüm bunları elinin tersi ile itip pkk'nın ekmeğine yağ sürecek şekilde bir tutum izlersen o şerefsiz örgütten bir farkın kalmaz güzel kardeşim.

ayrıca konunun elektrik faturasıyla ne alakası var amk?

bakın ben size asıl pkk propagandasını bırakayım aşağıya.
    --- spoiler ---

pkk propagandası olan başlıklar.

siz önce elektrik faturası ödeyin
    --- spoiler ---

silinirse diye de dursun görsel

ek olarak dilerim bu olay doğru ya da yanlış aydınlatılır ve jandarmamızın ve devletimizin üzerinde kalan bu leke temizlenir.

tanım: doğru olmamasını dilediğim ve devletimin doğruluğu/yanlışlığı hakkında bana ikna edici bir şekilde bilgi vermesini beklediğim olaydır.

edit: sevgili @hadi cocuklar sagdan bunalttik uyarısıyla ölüm raporu hastane raporu olarak değiştirildi. ek olarak raporu yok diyor ama ben ekteki görüntüleri gördüm. rapor bulunursa onu da eklerim.

düştüğü iddia edilen şahsın haberi
  • a haber'de yayınlanmadığı sürece inanmayacağım olay.

edit: https://www.tsk.tr/ 'deki haberlere baktım, "2 köylüyü helikopterden attık" diye bir şey göremedim. büyük ihtimalle haber yalan arkadaşlar.
  • bu haber eğer gerçek ise, bunu sayfalarına veya ekranlarına taşıyacak bir babayiğit medya yoktur.