şükela:  tümü | bugün
  • vansın oldukça rahat gibi görünen ancak oldukça rahat olmayan ayakkabıları. bu ayakkabılar insanın ayağını sikiyor çok afedersiniz. modeli, renkleri falan çok güzel evet ben de bayılıyorum, gayet tarz. fakat ne zaman giysem iki ayağımın arkasında da onarılamaz yaralar oluyor resmen. yara bandı, pamuk her şeyi denedim ama hala devam ediyor, ayrıca ayakkabı ayağıma küçük de değil.
    yine de giymeye devam edeceğim.
  • kalıpları büyük müdür diye merak ettiğim ayakkabılardır. türkiye'de bulamadığım için online almak zorundayım ama cesaret edemiyorum. vans authentic'lerin kalıpları büyüktü mesela.
  • şu sıralar belediye dağıtmış gibi herkesin ayağında gördüğüm sneaker modeli
  • vans markasının bu ayakkabı modeline aşık olup da benim gibi, artık herkeste olduğu için almak istemeyenlere fark yaratacak herkeste bulunmayan modeller önerebilirim:
    leather old skool weave dx
    old skool game over
  • caanım ülkemdeki tüm şeyler gibi gereksiz pahalı olan ayakkabı. özellikle kısa siyah olanı joker br parça olması nedeniyle almak istiyorum ama içimdeki ölücü her seferinde buna engel oluyor.
  • artık hiçbir yerde bulamadığım ayakkabı. zittin tane internet sitesine bakınıyorum, yaşadığım yerdeki mağazalara da bakınıyorum, 42 numara old skool yok arkadaş ya. 44 den başlıyor numaralar. ne oldu birden bitti satışlar? n11, gittigidiyor gibi sitelerde satanlar var ama onlarda gerçek mi sahte mi bilemediğimden almıyorum.
  • allah gibi ayakkabı. yürürken dükkan camlarından ayakkabıyı kesip “off annskm” diyorum içimden.
  • küfretmeyeyim, küfretmeyeyim diyorum ama sinirden çatlatırlar adamı. çeyrek altınla neredeyse fiyatı aynı olan ayakkabı bu. önden ve ayak bileklerinden max 2 ay sonra patlıyorsun neredeyse, bu neyin tatavası çözemedim. replika şart oldu. resmi kurumlarına mail atayım da, sonra onlar düşünsün. *
  • 15-20 yaş arası her 3 gençten 1 inde bundan var neredeyse