şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar, bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi elektronik sigaradır. üzmeyendir, pişman etmeyendir.

joyetech ego aio sonrası "ne alsam?" diye forum forum gezinip biçare olan thulesse'nin aldığı über alet.
  • http://www.smokturkey.org/vaporesso-revenger-x şu linkte bulduğum ancak almakta tereddüt ettiğim üründür.

- site güvenilir midir?
    - hangi likiti almalı?
  • gerçek bir performans canavarı.

daha önce (bkz: joyetech ego aio) kullanmış ve kısa bir süre önce bu canavara geçmiş bir kişi olarak söylüyorum ki pişman olmak için hiçbir neden yok.

paket içeriğinden gt8 ve gt4 coil çıkıyor. gt8 tam bir aroma ve buhar transfer aygıtı. tabii ki tüketimi de arttırıyor, belirtmeden geçemeyeceğim.

her türlü deneyim ve kullanıma özel mod sunuyor. e-sigara konusunda deneyim kazandıkça özelleştirebileceğiniz bir cihazdan bahsediyorum.

temini konusunda referans gösterebileceğim bir satıcı mevcut (facebook üzerinde, daha önce birden fazla defa elden alışveriş yaptığım bir satıcı). fiyat olarak da gayet uygun. almayı düşününen suser'lar yeşillendirebilir.

likit konusunda ise türkiye'de tek geçtiğim (bkz: likitless). fantaziye gerek yok diye düşünüyorum. ilerleyen zamanlarda ev-yap'a geçiş yapmayı planlıyorum ama şu aşamada beni fazlasıyla kesiyor.
  • 1 yıldan uzun süredir kullandığım eleaf ijust sten sonra seviye atladığım hissi yaratan elektronik sigara.