şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu sıralar, bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi elektronik sigaradır. üzmeyendir, pişman etmeyendir.

  joyetech ego aio sonrası "ne alsam?" diye forum forum gezinip biçare olan thulesse'nin aldığı über alet.
 • http://www.smokturkey.org/vaporesso-revenger-x şu linkte bulduğum ancak almakta tereddüt ettiğim üründür.

  - site güvenilir midir?
  - hangi likiti almalı?

  edit: aldım ancak likit sıçratma olayını bir türlü aşamadım. o yüzden rafa kaldırdığım bir 500 tlm var.
 • gerçek bir performans canavarı.

  daha önce (bkz: joyetech ego aio) kullanmış ve kısa bir süre önce bu canavara geçmiş bir kişi olarak söylüyorum ki pişman olmak için hiçbir neden yok.

  paket içeriğinden gt8 ve gt4 coil çıkıyor. gt8 tam bir aroma ve buhar transfer aygıtı. tabii ki tüketimi de arttırıyor, belirtmeden geçemeyeceğim.

  her türlü deneyim ve kullanıma özel mod sunuyor. e-sigara konusunda deneyim kazandıkça özelleştirebileceğiniz bir cihazdan bahsediyorum.

  temini konusunda referans gösterebileceğim bir satıcı mevcut (facebook üzerinde, daha önce birden fazla defa elden alışveriş yaptığım bir satıcı). fiyat olarak da gayet uygun. almayı düşününen suser'lar yeşillendirebilir.

  likit konusunda ise türkiye'de tek geçtiğim (bkz: likitless). fantaziye gerek yok diye düşünüyorum. ilerleyen zamanlarda ev-yap'a geçiş yapmayı planlıyorum ama şu aşamada beni fazlasıyla kesiyor.
 • 1 yıldan uzun süredir kullandığım eleaf ijust sten sonra seviye atladığım hissi yaratan elektronik sigara.
 • arkadaşımda olan smok g-priv e bayılmıştım hatta bir kaç gün kullandım alayım kendime de diye ama büyüklüğü beni rahatsız etmişti sonra babam vaporesso revenger almış kendine bir kaç kere ben de denedim ve baya da sevdim ama o dönem neden bilmiyorum elektronik sigara hevesim bi anda geçip gitti. bir hafta kadar burun ameliyatı olunca ve kadavra kıkırdağı zartı zurtu derken doktor sigara içemezsin burnun çürür dedi. babam da revenger x alıp gelmiş ve 1 haftadır kullanıyorum. ve gerçekten çok sevdim. hee ben öyle ayrıntılarını falan bilmiyorum likitini bile ilk kez bugün kendim doldurdum daha önce babama doldurtuyodum ama çok sevdimmm. özellikle rengi gerçekten çok iyi bakırımsı gibi. bir de babam kızının zevkini bilirr cancağzım kamuflaj bir kılıf almış ki bakırla olan uyumu şahanee. yani ben çok sevdim. almayı düşünenler için gerçekten g priv gibi bi makinayı denemiş biri olarak söylüyorum ben performans olarak hiçbir ark göremedim. üzerine bu çok daha şık ve küçük.
 • joyetech evic primo mini üzerine bira dökülünce tuşlar yapış yapış oldu ve aleti tekrar kurtaramadım. sonrasında terfi ettiğim revenger x in buhar ve aroma performansının yanı sıra çift pili sayesinde evic mini pro da yaşadığım ikilem tamamen ortadan kalktı.

  bir öncekinin sıvı temasından dolayı cop olmasi revenger yerine revenger x i tercih etmemde önemli etkendi. çok memnunum.

  tek eksik yanının panelinin üzerinde bulunan dokunmatik tuşların ışıksız olmadı karanlık ortamda tuşları tutturmak biraz zor oluyor ve bunun yanında ekran parlaklığı da evic mini proya göre daha dusuk.

  çok problem değil çünkü ayarlarla çok oynamak da gerekmiyor sadece arada bir keyif icin vw-high modda takılıp tekrar normale dönüyorum.

  pil ömrü sayesinde de keyfim çok yerinde sadece gece yatarken şarj ediyorum (3 saat sürüyor).

  bence güzel alet