şükela:  tümü | bugün
  • şehir hatları vapurları'nda çekimi yapılan ve ünlülerle söyleşileri içeren tv programı. her pazar 09.30 ve 18.30'da trt türk'te.

http://www.tarifeyebak.com/…t-basliyor-7-nisan-2012
  • (bkz: omer ozturk)
  • izlenesi programdır. çok kaliteli ve içten bir sohbet ile birlikte keşke simit olsa da yesek dedirtir.
  • mehmet ali alabora'nın katıldığı bölümün videosunu bulamadığım sohbet programı. adamların resmi sitelerine o bölümü nasıl bulabilirim diye mesaj attım, lütfedip bir cevap yazma gayretini bile göstermediler.
  • bok gibi olur. vapurun simidi çok kötüdür çünkü. adamın dişi kesmez. çayı da zift gibidir. şeker yığarsın sonra adama benzer. sohbet vapursuz da güzeldir. vapur zaten vapur anlatmaya gerek yok.
  • program olanı için yazıyorum; televizyonda denk geldiğimde her daim keyifle kendini izlettiren program.
  • an itibariyle ekşi sözlük'ten bahsedilen program.
  • oldukça kaliteli, izlenmesi gereken, sıcak program.
  • trt böyle kaliteli şeyler yapıyormuymuş denilen program
  • denk geldikçe izlediğim güzel program. programı benim için güzel kılan en önemli unsur sunucu arkadaşın programa hazırlanarak gelmesi (konuğuyla ilgili bilgiler edinmesi) ve hoş sohbeti. yalnız kendilerine nacizane bir önerim olacak.

anladığım kadarıyla her bölümde iki tane de senin benim gibi insan konuk oluyor ve konuk ettikleri ünlüyle sohbet etme şansı veriliyor, isterlerse soru yöneltebiliyorlar.

son bölümde kurtlar vadisinin baronu arka sokakların rıza babası (gerçek ismini bilmiyorum) konuk oldu ve diğer konuklar ne sohbete ortak oldu ne de adama soru sordular. kös kös oturdular.

davet edilen iki misafir daha özenli seçilse, o hafta gelecek konukla ilgili konuşacak şeyleri olan meraklı soruları olanlar seçilse program çok daha keyifli bir hal alır.