şükela:  tümü | bugün
  • bugün beşiktaş kadıköy vapurundaki, sesini çok beğendiğim müzisyenin kendisine verdiği isimdir efendim.
    tam kız kulesine dalmış giderken arka taraftan gelen muhteşem sese kilitlendim ve dönüp baktığımda tatlı bir hanım abla ile karşılaştım. yolculuk boyunca konser şeklinde sunumunu dinlemek cidden çok keyifliydi.
    vapur tam kadıköy'e yanaşırken de kendini vapurdakilere tanıttı ve "benim adım vapurdaki kadın" dedi.
    umarım bir daha karşılaşır, güzel cover şarkılarını bir kez daha dinleyebilirim.
  • şu an beşiktaş-kadıköy vapurunda seyretmekte olan bir garip yolcuyum. biraz önce kulağımda kulaklık vardı ve listelerimden birine dalmış bir şekilde köşe koltukta cama nazır oturuyordum ki, kendi dinlediğim müziği delip geçen bir ses işittim. o an kulağımdaki parazitleri çıkartıp bu sesin geldiği yere odaklandım ve boğazın kızıla çalan güneşli akşamüzeri manzarasında, çok keyifli bir yolculuk geçirdim. kendisine buradan bana güzel bir karşıya geçiş akşamı yaşattığı için teşekkür ediyorum. harika bir sesi var.

muhtemelen yakında sosyal medyada daha fazla görünmeye başlayacak, çünkü kendisine verdiği isim, tanıtım şekli ve sosyal platformu kullanım şekli kendini belli ediyor.

bir akşam da adalar dönüşü vapuruna bekleriz vapurdaki kadın. çakır kafayla seni dinlemek güzel olur be.

hadi iyi yolculuklar.
  • hakkında neden bu kadar az giri olduğu merak edilen güzel sesli güzel insan
  • sesi de kendi kadar seksi hatun...

yaradan vermiş işte...
  • birkaç ay önce vapurda denk gelmiştim, sesi oldukça yumuşak ve dinlendirici kadın. geçenlerde sosyal medyada denk gelince fark ettim o olduğunu, sevdiğim çoğu türkçe şarkıyı da coverlamış kendisi.
    (bkz: hilal nalbant)
  • sesi çok güzel genel olarak karaköy kadıköy ya da kadıköy beşiktaş vapurunda denk gelebilirsiniz, size vapur yolculuğunu muhteşem kılan bir ayrıntıdır kendisi. diğer belediye sanatçıları gibi gürültü yapmaz, içinizi huzur ve samimiyetle doldurur. dinlerken yolculuğun keyfini çıkartmak paha biçilemez bir şeydir.
    hilal nalbant o ses türkiye geçmişi de aynı zamanda. harcanıyor böyle güzel sesler en çok ona üzülüyorum. aleyna'nın çağatay ergeninin sahip olduğu fırsatların üçte birine sahip olsa haftanın en az 2 günü türkiyede konuşulacak bir kadın kendisi.
  • sosyal medyada gorup hasta oldugum hatun kisisi. ömrumuz vapurda geciyor , acaba niye hic denk gelmedim diye huzunlendirdi bak gene.
  • https://www.youtube.com/watch?v=rnrrhftzyc8

kendisine seksi diyen adamın nasıl bir yoklukta olduğu merak uyandırmıştır.
  • güzelliği yüzüne ve sesine vurmuş bir hanım kızımızdır.
  • kendisini sesinden daha güzel bulduğum hatun. sesinde ahım şahım bir şey yok güzel tabi ama youtube'da herkesin sesi böyle zaten.