şükela:  tümü | bugün soru sor
143 entry daha
  • acaba davası, yargılanması oldu mu? ölen adam kaçta kaç suçlu bulundu merak ettiğimdir.
  • denizci menizci değilim. tek bilgim 25 senedir yazları her gün vapur taşıtını kullanıyor olmaktan geliyor. ben bile hareket halinde olmayan bir vapurdan düşen biri olursa yapılacak en son şeyin bile vapurun hareket etmesi olamayacağını biliyorum. sen şehir hatlarısın. elemanının çalışanının her durum hakkında en ince ayrıntısına kadar eğitimi olmak zorunda aq. ben hayatımda bu kadar amatör bir kurtarma operasyonu izlemedim. ulan gerizekalı halatı çöz bırak vapur pervanesiz açılsın aq. o pervanenin gücüne adam nasıl dayansın. zaten şokta zaten korkuyor. ulan hadi iskeledekiler cahil. lan kaptan olmuş hıyar bunun facia olma ihtimalini nasıl bilmez çıldırıcam.

bu işi öyle yalandan iskeleye koydukları adamın üzerine yıkıp kurtulamazlar. şehir hatlarının en tepesindeki kimse en başta onun suçu bu rezalet. allah ailesine sabırlar versin. boku bokuna ölmüş gitmiş adamcağız ya. umuyorum fitil fitil gelir burunlarından. gerçi giden geri gelmeyecek ama..