şükela:  tümü | bugün
  • abuk subuk sosyal medya hesaplarından değil kesinlikle. tekrar tekrar izlettiren videoları var. özellikle;

jiileeeett.
  • gecenin şu saatinde "ahığahuğa" şeklinde, anırma/gülme arası bir ses çıkartmama sebep olan, hasta ruhlu insan. kim la bu? tanışcam bunla ben. bilen tanıyan bi şey yapsın, hayırlı bi iş için lazım.

(bkz: kıçım imirzalıoğlu)
    (bkz: bamya tezgahı)
    (bkz: tak takıştır vurdur savuştur)
    (bkz: donunu değiştir bi ferahla)

aha
  • böyle gülmeyeli çok olmuştu. şunu bir izler misiniz lütfen. rica ediyorum.
  • (bkz: fucuk yau)
  • şu karatay diyeti yapıyorumlu anlamsızca komik geliyor bana. tip bir kere efsane.

link

--- spoiler ---

pınar şaşal gibi olmuşun
    --- spoiler ---
  • oluşturduğu konsept ile türkiye'de* ilk ve tek olan sayfa.

bu abimiz kim bilmiyorum ama çok iyi bir gözlemci. ailecenek seviyoruz.

şu tipten bir adet tanıyorum.

nilgün. hanımlar hiç etrafınızda yok mu böyle?

kumru. bütün gün götünde haşortman* evde oturup blogger olan kızlara süper bir gönderme.

disko votka

burçiiiin
  • video altı yorumlarıyla da neş'emi katmerleyen hesap şeysi.

dur önce bi kendimle dalga geçeyim,
    "bi buldurun lan kim bu, çok tatlı kafaymış" demiştim zamanında. biri de çıkıp dese ki "abla buyur bulduk, aha buymuş. eti senin, kemiği... e hadi al kemiği de senin olsun"; napıcam lan? al, buyur...

"ehehe meraba. ben sudenaz. paylaşımlarını beğeniyle takip ediyorum. o zaman şöyle sevişelim madem" mi diyicem, napıcam?

manasız manasız işler işte... insan birinin kafatası muhteviyatını sevince, heyecan yapıyo ansızın. tokatlayarak sevmek istiyosun." vay göt, ne güzel yapmışın lan" filan diye el ense çekerken, bi yandan da yanaklarını büzüm büzüm büzüştüresinler geliyo.

neyse, kendimi güzelce gömdükten sonra, bu yavrumun vidyo altı yorumlarına da rahatlıkla kopabilirim artık:

tam isimleri yazmiycam ki rezillik çıkmasın durduk yere....

z.......vic:
    kimsin bilmiyorum ama iyiki varsın. gizemli adam...

herif şerlok sanki amk. kıpslar mıpslar. napıyon bacım allasen? böyle puhulu, muhulu, buğulu filan... sen hayırdır? not: "ki" ayrı yazılır.

g...os:
    marketing ve sales araya girerse....boring, dude. değiştirin.

ay götümün peçete kıvrımı. duuud, booring.. ya sen nerenin düşesisin ablacım? hangi kasabanın pilemsesliğinden tayinin çıktı buralara? harcanma instoşlarda bak, yazık.

s...ag
    güldürmedi

bunu yazan adamın profiline baktım. pufidik halının üstüne çömmüş, iki topuğunun araya chanel parfüm koymuş. "güldürmedi" diyo. babacım senin hayat olmuş bir espri, ondandır.

ne garip milletiz lan biz. bunların hepsi de var. yani var böyle tipler. ben de biriyim. sen de birisin. tiplerden tip seçiyoruz, her gün bunlarla muhatap oluyoruz. memleket desen zaten komple karikatür.

tanım: çok doğru zamanda, çok doğru bir iş yapan, akıllı insan. bu ara bi çocuk manyaklığı sardı, çözemedim sebebini. vardır bir hikmeti diyor; başarılar diliyorum.

şöyle sevişelim mi filiz?
  • o kadar çok reklamdan sonra normal paylaşımlarını bile reklam zanneder oldum ;açıklama kısmında hangi ürün/film diye hashtag arıyorum. diğer yandan reklam bile olsa o kadar başarılı ki işinde umursamıyorum bile bunu. hem her internet reklamı bu kadar eğlenceli olsa keşke, boşversenize.
    özellikle biriktirip biriktirip bir anda izlemek daha da keyifli oluyor o "böyle tipleri".
    ayrıca 400 bin takipçi için yaptığı paylaşım imalı ve bol ayarlıydı. takipçileri için bile "var böyle tipler " demekten çekinmemiş bir arkadaştır kendileri.*