• allah düşmanımın başına vermesin.

fena bir kalma bu kalma. kalmaların en korkuncu hatta. 24 şubat 2009 akşamı yarışmış yamulmuyorsam tuğba diye bir hatunun para barında kalan kalmalar.

(bkz: ben sende tutuklu kaldım)

hamdi bey teklif bile vermedi bu kalmaya, yarışmacı arkadaş için fena üzücü bir durum ama, şalsladşsdal gomedi şerefsizim.

- hamdi bey' in teklifi 1 buçuk tl. kabul etsin diyenler ;

şak şak şak şak şak.

kabul etmesin diyenler ;

şak şak.

yüzde 70 kabul etsin diyorlar.

ahahahaha. fena fena.
  • hamdi bey'in teklifi muhtemelen döner olacak. yarım ekmek 1 lira üstelik.
  • hamdi bey'in vereceği rekor teklif ile sonuçlanacak cenabetlikler zinciri.

acun: hamdi bey bu teklifin çok cömert olduğunu ve alıp gitmen gerektiğini söyledi.
    yarışmacı: ......!
    acun: hamdi bey'in teklifi, tam 1,40 tl.
    yarışmacı: günümüz şartlarında gayet güzel bir para. bunu kızımın eğitiminde kullanacağım. bu yüzden hamdi bey'in bu teklifine, varım! (içses: siktir et kızın eğitimini! eve dolmuşla gideriz.) acun bey bu arada sizlerle burada yarışmak benim için çok ayrı bir deneyim oldu.(içses: yürümekten kurtulduk lan en azından!)
  • böyle bir durumda hamdi beyin delikanlılık ederek 10 tl teklif etmelidir. hiç olmazsa yol parası olsun.
  • "rüyalarım gerçek oldu."

faik
  • --- spoiler ---

acun: hamdi bey'in 1 lira 20 kuruşluk teklifine var mısın yok musun ?
    faik*: deli misin, tabiiki varım !

--- spoiler ---
  • deli gibi reyting yapar bu durum.
    -ayy nursel, aç aç şov tiviyi bak gül gibi kız hem de kocasından ayrılmış bi kuruş alamıcak.

edit: farazi olduğu düşünerek mantıksal yaklaştığım, sağolsun zibidigibi'nin gerçek olduğunu söylemesiyle yarılmalara gark olduğum olay. düşene de gülünmez ama, ahaehah mlsf *
  • (bkz: yokum diyor)
  • kişinin şansını ve kendisini sorgulamaya başlamasına yol açar bu durum.
hesabın var mı? giriş yap