şükela:  tümü | bugün
 • dünya kupasını izledik takır takır işledi sistem. biz de vara bile güvenmiyor millet ıslık kıyamet. bu sistem bile bizim medeniyetten ne kadar uzak olduğumuzu gösteriyor.
 • işte bu yüzden kaybediyorsun genç.
  bırakalım da bi aşinalık olsun değil mi arkadaşım, her konu üzerinde aynı düşünceye sahip insanlardan bıktım artık. rahat bırakın lan bir!!!

  yeni bir şey gelir olmaz bu çalışmaz, bir şey değişir eskisi daha iyiydi bu ne amk dersiniz bitin lan bi yeter.
 • bence işe yarayacak. adaletli olduğu için herkesin içi rahat rekabeti izleyecek. fb ve gs icin üzgünüm. artik haksız şampiyonluk yok. bunu yazin kenara: artik anadolu takimlarindan şampiyon çıkabilir.
 • cücü denen eyyamcı, kendini bir halt sanan tırt egolu kişinin tükürdüğünü yalamamak adına bariz kırmızıyı ver(e)memesi ile ölü doğmasıdır.

  geçmiş olsun..

  not: ali koç spor...
 • %100 doğrudur. liglerimizde hakemler talimatla hareket eder. puan durumunu, şampiyon en erken 33. haftada belli olacak şekilde ayarlarlar. tv ne kadar çok izlenirse araplar o kadar çok para kazanır. popülist yaklaşım önemlidir. var sistemini kullanıyoruz derler ama arka planda istediklerini yaparlar. bizim futbolda ve herşeyde para önemlidir. daha da yazarım ama gerek yok.

  sadece şunları söyleyeyim;
  futbola sadece eğlence gözüyle bakmalıyız artık. maç öncesi, maç sırası, maç sonrası... hepsi ayrı güzel. aziz yıldırım gitti diye sevinirken, var geldi diye sinirlenmeyin, futbolu izleyin gitsin.
 • cimbomluali adlı yazar yüzünden gerçekleşecektir.

  kimisi çalışır diye öngörüyor kimisi ise çalışmaz diye... ama ben hayatımda böyle lağım gibi bir yorum görmedim arkadaş (bkz: #79939768)

  "bitin" diyor. "yeter" diyor. hoşlanmadığı düşünce bitmezse çıldırıyor... adam sizden bıkmış işte. bıktım dediği anda biteceksiniz. niye bitmiyorsunuz hayvan herifler?

  senin düşüncen dışındaki bir düşünceyi kimse paylaşamayacak mı hit oğlu hit!