• sözlükte çok furya var ama böylesini yeni görüyorum. alakanızın olmadığı, engelleyip geçtiğiniz tiplerin -ne tesadüftür ki hepsi de- errrkek;
    kadın düşmanı, feminizmi götünden anlayan, sırf bir kadını savunduğun için sana nick altı giren ya da favlayarak kin kusan aciz tipler. iyi öyleyse, ben de hiç alakamız yokken bu entry'i gireyim. @caglar nickli psikiyatr ve hadsizce fotoğraf istediği için siktir ettiğim bazı kişiler için tek kelimeye bile gerek yok.
    onlar birbirlerine iletirler artık.
    kadınlar feminazi, aynen. siz de varlığınızdan haberi bile olmayan kadınları kompleks yapan yaratıklar olarak var olun. işte böyle.

ben yine yanıt vermezdim de beni bilmeyen çoğu yazar, bunları 'insan' zannediyor. tek tek açıklama yapmak da yorucu (soruyorlar) alt tarafı anonim bir hesap, nasıl bu kadar işsiz olabiliyorsunuz, anlamıyorum.
    zaten önüne gelene nick altı sıçıp da normal olan insan görmedim henüz. terbiyesizlik yapıp üste çıkan mı dersin, tek kelime iletişiminin bile olmadığı @ordekk gibi var olanlar mı...vallahi yazık sizi yetiştirenlere.

yazardan bağımsız, ekşi erkek yazar profili ciddi şekilde aşağılık kompleksli kaynıyor.
    bakın daha bugün aldığım mesaj
    üst üste yazdığı ve yanıt vermediğim hâlde,

- biz neden sohbet edemiyoruz seninle?
    - çünkü istemiyorum

dediğim için...

o askıntı da, 'kezo' yazar da inş :) siniri geçer.

varamavermem adlı yazarla bir husûmetim yoktur. sebepsiz nefretini anlayamadım ama hayırlı ramazanlar diliyorum.
  • bir yazar.

kendisine mesaj atılamıyor. bilgisine.
  • edit üstüne edit: tekrardan başlığına entry girmeye bile değmezsin. ağzı bozuk mahalle varoşu, sen nerenin görgüsüzün ki terbiyenle konuşmak bu kadar zorluyor seni. bir eleştirin varsa yazarsın da, ben senin gibilerden hiç korkmam. salyalarını toplamaman benim için asla sorun değil, kezâ ne olduğunu ortaya koyan da nick altımı takibe alacak kadar hasta olup kinlenen de sensin. tedavi masrafımı karşıla ya nolursun, ayıp mı tedavi görmek? gerçek hastalar böyle bilim karşıtı olup tedavi aşağılar. fal mı? hahahahahah hayatımda ne baktım ne baktırdım, götünden çıkarmışsın üzgünüm. keşke tek kelimen doğru olsa yazık.

ahahhaha mesajda leş leş küfürlerle kendisini ifade eden biri bana çomarı iade ediyormuş? :) hem de bok, deli, bsg laflarıyla.
    sen deli dersen, pisleşip küfredersen öyle başa böyle tarak. hoş o zaman küfrettin diye nick altı bile girmedim. ama sen hem terbiye sınırını aşıp hem de üste çıkarsan konuşurum
    saygısızlığa yanıt bile vermeyip engellediğim için mi bunlar? oyy. kinli kinli favlar verirken rahatsız olmuyordun şimdi çomara mı alınıyorsun? hem de hakaret ederken, kalbin üzülmüş. ben de mesaj kutusunda ağlayacak kadar terbiye yoksunu değilim.
    size bu çelişkili saygı muhakemenizle şifalar diliyorum. sizler de aşılarınızı olun lütfen ve birine çatarken bundan sonra iki defa düşünün derim. çünkü böyle ifşalanıyor.
    ısrarlı takibe, fava devam knk.

arkadaş siz kimsiniz de kafanıza göre çomar fikirlerinizle entry girip favlıyorsunuz? benim de ağzım var, madem ağzı olan konuşuyor??
    diyoruz, @caglar adlı yazara başlık açmadım ve feyza altun yaltakçısı ilân edildiğim asılsız entrye hak verdiğin için de geçersiz sayılmaz

ikincisi ben özelden küfür etmedim kocaeli mi neydi hatırlamıyorum, entry girmişimdir sen mesaj atıp saldırdın diye hatırlıyorum. cidden şuradaki toksik kitle bana şunu yazdırıyor size bravo. bak yine şaşırtmadı fedâiliğin başkenti.

çok rahatsızsanız entry'i de silerim, hiç mühim değil de, arsızlığınızla yüzleşin istedim.
hesabın var mı? giriş yap