şükela:  tümü | bugün
  • kitaba para yetiştirmekten artık yorulduğum bir an, acaba çehov'un oyunlarının pdf'sini bulabilir miyim diye googleladığım bir anda karşıma şu site çıktı (bkz: http://varcharian.blogspot.com.tr/)

dostoyevski'den, kafka'ya, oscar wilde'dan marquez'e kadar onlarca yazarın kitabını üşenmeyip pdf olarak yükleyen nacizane bir insanla karşılaştım. (bkz: kobo)'ma onlarca e-kitabı indirdim sayesinde. inanılmaz bir insansın sen ya. ayrıca twitter'da da yazıyormuş, tavsiye ederim.
  • twitter'da döktürüyor. ellerine sağlık. müthiş.
  • 'sizle bir gün toplu halde ipsala sınır kapısına koşacağız arada yunan askerinin ateşiyle vurulup yere düşenler olacak' vecizesi akıllarda kalan eski twitter kullanıcısı. akıbeti tarafımca meçhul,hesabı kapanmış gibi.
  • nerede olduğunu merak ettiğim fenomen, tivitıra bu herif için giriyordum. hesabını mı kapattı ne yaptı bilmiyorum. çok mutsuzum. hani ülke yıkılsa, işgal edilsek, sokaklara bombalar düşse bile ben bu herifi okuyarak yaşlanırım diyordum. muhaliflik ve kaliteli mizahı en iyi birleştiren isimdi. buraları okuyordur diye yazıyorum. geri dön lan piç, on binlerce kişinin boğazına at oturmuş gibi oldu.
  • sosyoloji doktoru , nasıl tespitler onlar, ümstad yakıyosun demek istediğim.
  • twitter'da kendisine en ufak bir eleştiride bulunanı anında engelleyen, ama yeri gelince fikir özgürlüğünden bahseden kafası çok karışık bir şahsiyet.
  • gördüğüm en komik twitter fenomenlerinden biri.. yıllardır keyifle takip ediyorum, tabii arada hesabı sputnik'e çevirip ortalığı ateşe vermesi daha da ilginç oluyor; son haberi.. *

"murat çetinkaya: bir murat gider başka bir murat gelir, merkez bankası istikrarlı para politikasına kaldığı yerden devam edecektir. benim görevden alınmam önemli değil, 6 aylık maaş paketi verdiler, kıdemiydi ihbarıydı derken allah bin bereket versin."
  • beşiktaşlıdır.
  • terörist sevicidir, memlekete hayrı dokunmaz. kendisinden farklı düşüneni hemen engeller ama sorsanız ifade özgürlüğünün en mümtaz savunucularından biri olduğunu ifade eder.