• agriyi azaltan faydali bir aparat... hele ki miras birakanin varisleri icin altin ya da mucevher biriktirdigi corap biciminde kullanilabilirse cok daha faydali hale gelebilir...
  • (bkz: sigvaris)
  • modern işkence aleti.
  • varis şikayeti olmamasına rağmen uzun yolculuklarda giyilmesi ayak ve bacakların şişmesini ve ağrımasını önler. her ne kadar rahatsızlık verici bir çorap olsa da yolculuk sonrasında kendisine dua ettirir.
  • sabah yataktan kalkmadan giyilmesi gereken çorap. bu varislere baya bir taktım sanırım. ha ilginç olan varisimin olmaması)) neysem, varis çorabı ile ilgili çok yanlış bilgiler okuyorum orada burada. varis çorabının hiç bir şekilde tedavi edici özelliği yoktur ama tedaviye yardımcı bir üründür. şuradan http://www.variscorabi.com/varis-corabi-nedir.html inceleyebilirsiniz.
  • ayrıca türkiye'de bilinen en az 10 farklı markası olan çoraptır.
  • doktora danışmadan kesinlikle kullanılmaması gereken, insanı hayattan soğutan sağlık şeysi. topuklu ayakkabı giymekten ve surekli oturarak çalışmaktan kaynaklanan semptomlari giderdiği doğru, ancak bel lastiği o kadar sıkı ki iç organlarıma zarar verdiğinden şüphelenmekteyim. ayrica bu çorapların yaz sıcağında giyilebilmesi pek mümkün gözükmüyor.
  • şu çorabı giyerken sarfettiği eforu ve verdiği ciddiyeti, hayatta başka şeylere de verebilse insan, yapamayacağı şey olmaz hayatta.
  • bacağa temas ettiği hemen her noktada farklı baskı uygulaması gereken çoraptır. bu nedenle bacağa özel tasarlanmış olanı makbuldür. yurdumuzda satılanların birçoğu dandiktir. kaliteli olanlar birtakım pahalı testlerden geçer. bu testleri yapacak cihaz bizim ülkede yok diye biliyorum.
  • bacak korsesi

karın içi ameliyatlarında giyilmesi zorunlu hale getirilmiş bir çorap. ameliyat sonrası da kan sulandırıcı ile takım çalışması yapılıyor. amaç: emboli riskini düşürmek.

myomektomi'den sonra iki hafta kadar jartiyer çorabı gibi olanlarından kullandım. değişik renkleri falan varsa kesinlikle kışın etek/elbise altına kullanılabilecek bir çorap. aşırı sıcak tutuyor insanı. giyilmesi gerçekten zor, ama bir kere giydi mi çıkarması da zor*, bir de o çorapların silikon bantları çok başarılıydı. keşke çorap sektörü bu kalın ve güçlü silikonlar kullansa hold up çoraplarda.
hesabın var mı? giriş yap