şükela:  tümü | bugün
 • efendim bu erkekler de genellikle yürekli ve son derece namuslu olduklarını iddia eden delikanlılardan oluşur.sırtlarındaki deri montları,hafif bıçkın delikan duruşları,üzerinde kocaman kocaman 'lee' yazan kemerleri,arka ceplerine taktıkları anahtarlık vs. aksesuarları ile şapadak belli olurlar.ayrıca en önemlisi mahallenin namusu kesinlikle onlardan sorulur.
 • varoşların prensi.(bkz: nihat doğan)
 • arka ceplerinde ince dişli bir tarak bulunması da farzdır. iki büyük içerler ama bişey olmaz bunlara.
 • ayrıca bu gruba giren insan topluluğunu kaan ertem "komançiler" olarak adlandırmıştır.
 • neden bilmiyorum ama sürekli karşıma çıkan erkekler. sanırım tüm hayatım boyunca bu tarz erkeklerden kurtulamayacağım. inanın karşıma çıkan bu erkeklerle tek bağlantım yakın kız arkadaşlarım.

  hani uğraşsam, bu tarz erkeklerle karşılaşmayı beceremem. ama gelin görün ki yakın kız arkadaşlarım hep bu tarz erkeklerle arkadaşlık ediyor. bu erkeklerle karşılaştığım zaman aşırı derecede geriliyorum. isyan etmek istiyorum. "allah'ım bunları ne amaçla yarattın?" diye soruyorum. soruyorum ama cevabını alamıyorum. kim bu tarz bir varlığı yaratır ki? tanrının mükemmeliyetçi olmadığı ortada ama bari varoş erkekleri yaratmasaydı diyorum.

  ayrıca sanırım yakın kız arkadaşlarımın hepsi varoş. tamam, evet, varoşlar, bunu kabul ediyorum ama benim gibi giyiniyorlar, hemen hemen benim gibi yemek yiyorlar, nerdeyse benim kadar okumuşlar, aynı yerde oturuyoruz ve ailelerinin gelir düzeyleri belki de benim ailemin gelir düzeyinden fazla. eğer bu kadar ortak noktamız varsa bu kızlar niye böyle varoş? neden bu tarz erkeklerle arkadaşlık kuruyorlar?

  adam sırf ben kimyagerim diye bana kendi engin kimya bilgisini açtı yahu!!! öyle etkilendim ki anlatamam. sırf bana hava atmak için kimyadan bahsetti. ben bile kimyadan bu kadar ayrıntılı bahsedemezdim. yağın nasıl da suda çöktüğünden bahsetti. büyüleyiciydi.

  bununla kalmadı tabi ki... abuk sabuk lezbiyen şakaları yaptı. "allah'ın salağı ben sizin gibi geri zekalılarla muhatap olmamak için elimden geleni yapıyorum" demek istedim ama olmadı tabi. böyle bir şey diyemedim.

  kadının varoşu biraz çekilebilir oluyor ama erkeğin varoşuna katlanmak imkansız. gerçekten imkansız.

  her şeyi bildiğini sanan ve bir kızı etkilemek için saçma sapan konuşan erkeklerden nefret ediyorum. ya arkadaşım bir bak, bir bana bak oğlum. ben senden etkilenebilir miyim sence? etkilenebilir miyim yani?

  varoşlardaki en büyük sorun karşılarındaki kişiyi kendileri gibi zannetmeleridir. ben de bir zamanlar karşımdaki insanı kendim gibi sanıyordum. ama o zamanlar liseye bile geçmemiştim. mesela herkesin annesinin babasının üniversite mezunu olduğunu sanıyordum çünkü belli bir yaşıma kadar sadece ailem vardı etrafımda. yani normal olan buydu. ama artık kimin ne olduğunu anlayabilecek yaştayız. yani biz anlayabilecek yaştayız, varoşlar değil.

  edit: gelen bir mesaj sonucu bu kişinin varoş olmayabileceği kanaati oluştu içimde. kendine güvenmeyen ve narsist bir kişi de olabilir. ironik oldu biraz, evet. zaten mesajlaştığım kişi de bu kanaatte. onun fikri tabi ama katıldığım bir fikir.

  edit2: varoş erkeklerin savunucusu seryer nickli arkadaşımızdan yediğim ayar sonucu, tüm varoş erkeklerden özür diliyorum. tüm varoş erkekler, sevgiyle kalın. hepinizi yanaklarınızdan öpüyorum. (bendeniz kendini geliştirememiş orta halli memur kızı)
 • kendini bir halt sanıp, siktiri boktan bir kimyagerliği amerika'da tıp masterı yapmış kadar böbürlene böbürlene anlatan, muhtemelen bahsettiği zenginlik içerisinde yemiş yemiş sıcamamış, 1.55 boyundaki şişko kezban türk kızlarının eleştirdiği erkek grubu.