şükela:  tümü | bugün
  • kendilerinin hiçbir vasfı olmamasına rağmen hep daha iyi hayatlara layık olduğunu düşünürler işin saçma kısmı böyle bir hayat için hiçbir çaba göstermeden damdan düşmüş gibi olsun isterler aralarında bunu başaranları da vardır.
  • facebook adreslerinde meslek kısmına babam saolsun eğitim ve okul kısmınada sana ne senmi okutucan xd yazmaları
  • konu sevişmek olduğunda, plazalı hemcinslerine göre çok daha arzulu ve fantezilere açık davrandıklarına dair söylentiler var.
  • - kolda veya omuzda kuşlu, melekli, kanatlı bir dövme. kesin.
    - sarı saç, siyah kaş. opsiyonel.
    - eğer üremişse, veledinin ismi kol içine italik harflarle yazılmış bir dövme.
    - telaffuz bozukluğu. mesela 'hala'ya 'hayla' demek, 50 sayısını söylerken, "eeeelli" demek vb.
    - demet akalın, gülşen ve türevleri. o da onun müzik zevkiymiş, size neymiş?
    - instagram #prenses olmak için prense ihtiyacı yok, çünkü kralın kızı.
    - yegane sohbet konusu başka insan olup, biri hakkında 4 saat konuştuktan sonra "amaan bize ne ya" diye konuşmayı bitirmek.
    .
    .
    .
  • ülkenin en enerjik kitlesi.
    dünya umurlarında değil.
    tek dertleri sevgili. tek uzmanlık alanları instagram.
    çalışarak kazanacakları bir şey yok.
    bol bol hayal kuruyorlar.
    bol bol dedikodu teamleri var.
    eskiden daha içe dönük muhafazakar bir kitle iken şimdi hemen hemen hepsi kop kop modunda.
    aşk acısı vesaire yok.
    birbirlerinin sevgililerine yanlamaktan acayip zevk alıyorlar.
    en büyük kavga bu konuda yaşanıyor.
  • tuvalete gidiyorum demek yerine lavaboya gidiyorum demeleri.
  • kadının hasi varoşlardan çıkar bu bir.kendi yağında kavrulup kimseye minnet etmeden hayata tutunmaya çalışan insandan daha değerli biri yoktur benim gözümde .ancak kendini geliştirmeden ve birilerine minnet ederek kadınlığını kullanarak cahilligini,güzelliğini kullanarak paçozlugunu saklamaya çalışan tipler de mevcuttur.varos diye tabir edilen kötü profil bu olsa gerek.bu tipleri nasıl anlayacağız
    benim gözlemin şu
    güce tapan bir ezik olmasi.guclu görünen her erkek kolayca tavlayabilir,kültür,kibarlık,zeka farklı sosyal faaliyetlerden zevk alan bir insan olmanız pek fayda etmez illa ki güç kötü davranacaksiniz ailesine paralı damat imajı çizecek biri olacaksınız
    bunları anlayacak kadar içine girmeyeceğim dışardan nasıl anlarım derseniz
    tüm karizması ve kendini kültürlü biri gibi gösterme çabalarının altında akşam eve gidince o ses türkiye izleyen bir kezban yatar
    o ses türkiye olmaz benzer başka bir program olur
    kolay yoldan böyle anlarsınız
  • **akşam ana haber bülteni sunmaları.
    **ekranda gevşek gevşek gülmeleri.
  • sürekli telefonla konuşmaları. konuşmak dediysem amaç iletişim vs. değil safi boş.
  • kalitesiz topuklu tercihi