şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bencil olmaktır. ben odaklıdır.
 • ışıklar kapalı, yorganlar altında gizli seks değildir. şu ana kadar tecrübe ettiğim bütün varoş sekslerde duvardan duvara çarpılmadığım kaldı. şehvetli, enerji dolu, sabahlar olmayasıca sekstir.
  hele bir de varoş grup seksi deneyimim var ki 1 hafta etkisinden çıkamadım...
 • dolap kenarlarında rulo yapılmış halılar, gardropların üzerinde valiz gibi eşyalar, yer yokluğundan kapı arkasına takılmış olan askıya üst üste aşılmış çantalar, giyilmiş kıyafetler, kenarında adi plastik bir tuvalet fırçasının durduğu alaturka, banyoda sifonu bozulmuş alafranga tuvalet, ucuz 3 tarafı derzleri sararmış en kalitesiz fayanslarla, bir tarafı tekerlekleri bozulmuş duşakabinli, içinde pazardan alınmış plastik kovalar, eski bezler ve ihlas su ısıtıcısının bulunduğu bir banyo...

  mutfakta oturulmaktan çökmüş ve üzerindeki örtü kızartma kokmuş bir kanepe, enerji verimliliğine ve kullanıcı güvenliğine tepki olarak üretilmiş su ısıtıcısı, türk üreticisi olan beyaz eşyalar, buzdolabının üzerinde gidilmiş sıradan tatil destinasyonlarının adının yazdığı kalitesiz magnetler, yerde rengarenk çiçekli veya kahve notlarının değişerek kullanıldığı uzun tüylü veya yeşil ve turuncu desenli iç karartan bir halı, kabloları duvarın üzerinde çatlaklar gibi ilerleyen çin malı adını daha önce hiçbir yerde görmediğim bir televizyon, hangi kanalı dinleteceğine karar verememiş gibi çalışan cızırtılı bir radyo, mutfak bankosunun üzerinde içinde sigara söndürülmüş ucuz çin malı melamin tabaklar, dibinde çay kalıntılarının kuruduğu ince belli, ruj izi olmuş bir bardak, içinde küflenmiş ekmek olacağına bahse gireceğim beyaz renkli plastik ekmek sepeti, yine içinde boş poşetlerin, patates ve soğan gibi şeylerin olduğunu tahmin ettiğim pazardan alınmış olduğu belli çekmeceli plastik bir dolap...

  bu manzara karşısında tam taocu sekse de kamasutra'ya da lanet edecekken bütün bu tablonun değişmesine sebep olan olaylar ve yapılan tespit:

  (bkz: sikişin varoşlarda dönmesi)
 • önce centilmence varoş kızın karnını doyurmak için bir mekanda yemek yedirirsin. ne de olsa varoş kızlar erkekten hesap ödemesini beklerler, bu yüzden cüzdan ve para taşımazlar. zira, zaten paraları da yoktur.. doğrudan yemek parasını verirseniz de olmaz yoksa kendilerini orospu gibi hissederler.