şükela:  tümü | bugün
 • varsayılan adam varsayılan olarak il devlet hastanesinde varsayılan kilo ve boyda doğar. büyür ve varsayılan okullara gider.

  varsayılan adam, varsayılan bir grup arkadaşıdır. arkadaşlarla buluşmalarda her zaman iştirak eden bir demirbaştır. o kadar varsayılır ki onu çağırmak kimsenin aklına gelmez. zaten varsayılan olarak orada olacaktır.

  varsayılan adam, varsayılan arkadaştır. bütün arkadaşlarınız hep meşgul olsa da varsayılan adam her zaman buluşmaya müsaittir. hangi konsere, hangi partiye, geziye gitmek isterseniz isteyin, bir telefon ile gelmeye varsayılan olarak hazırdır.

  varsayılan adam varsayılan sevgilidir. tüm erkekler bırakıp gittiğinde o yine sizi beklemektedir. bir telefon kadar yakındır ve sizle tekrar tekrar sevgili olmaya razıdır. sizi hiç bir zaman yalnız hissettirmez ve berkecanlar sizi bırakıp gittiğinde elinizdeki gizli güvence kaynağınızdır.

  varsayılan adam varsayılan bir işte çalışır, varsayılan kadar parası olur. bazen varsayılmaktan sıkılsa da bunu belli etmez. bazen kayıplara karışmak, ortalıktan kaybolmak ister ama bunu yapamaz. kendini varsayanlar varsayılan olarak buna izin vermezler. hep varsayılan bir sorumluluğu, varsayılan bir sözü ya da işi vardır.

  ve varsayılan adam varsayılan sayıda ürer ve varsayılan yıl kadar varsayılan mutlulukta yaşayarak yoksayılan adam olarak ölür. varsayılan adam aslında var sanılan adamdır.