şükela:  tümü | bugün
  • çukur'un olmazsa olmazı , herşeyidir. adam her haliyle büyük renk katıyor diziye.
    bravo erkan kolçak köstendil.
  • son bölümde yine mihriban sahnesiyle yeniden gönülleri fethetmiş iyi mi kötü mü ne olduğu belli olmayan çukur adlı dizinin karakteri

erkan abi o nasıl oyunculuktur be yıktın ortalığı şu vartoluyu seversek senin sayendedir.
  • mihriban sahnesinde, seven veyahut sevmeyen kim varsa tek kalemde silmiş, tabiri caiz ise hepimizi bin parçaya bölmüştür.
  • dizinin geçen bölümünün final sahnesinde vartolu abimizi annesi üzerinde vuran yamaç karakteri benim gözümde bitmiştir arkadaş. adamı özeli olan annesinden yaraladı. kutsalın kutsalı benim gözümde anne. adam arabasının olduğu yönü şaşırdı resmen. buradan senaristlere sesleniyorum. aynısını size yapsalar sizleri annenizden vursalar iyi olur mu he?
  • yamaç vartolunun tozları patlattıktan sonra hakkında; “rakin rolcü yavşak” demesi yarmıştır.
  • ben orjinal varto'luyum. vartolu sado yokken biz vardık gençler.
  • yaptığı artizliklerle bir mahalleyi ucuza kaptmaya çalışan bir müteahhidin ayakçısı olduğu gerçeğini değiştiremeyecek olan mafyacık.
    dizinin ilk bölümünün ilk dakikalarında gazeteci kız milyar doları bulan bir emlak değerinden bahsetmişti. idris de para değil insan biriktirmek lazım geyiği yaptı. sonra bu müteahhit tip çıktı piyasaya. beyefendi muhabbeti çıktığında da vartolu ve selime 1er milyar vaad edildiğini öğrendik.
    koskoca godfather bir araziye çökme çakallığına indirilmiş.
  • her gördüğümde aklıma yine erkan kolçak köstendil'in canlandırdığı, sakarya fırat'ın mahmut karakum'unu getiren karakter. mimikler, bakışlar, şive... her şeyi aynı nerdeyse. sakalı kes, asker üniformasını çek üstüne, al sana er mahmut karakum. bir "müerreeeem" ** demesi eksik... üstelik mahmut da diyarbakırlı.

eleman vartoluyu oynarken çok zorluk çekmemiş olsa gerek.
  • sağ alt göz kapağının neden kızarık olduğunu merak ettiğim karakter.
  • rol efsane rol, oyuncu efsane oyuncu.
    (bkz: erkan kolçak köstendil)
    adam gerçekten harika oyuncu. diğer dizilerde de harikaydı ama eminim bu dizi onun en iyi rolüdür. esinlenmişler bilmem ne filan ölmesin abi bu adam rolünü böylesine güzel oynayan az sayıda oyuncu var zaten.