• söz konusu dans ise asla bir salman olmayacak aktör. çünkü salman'dan bin kat daha iyi dans kabiliyetine sahip.
  • sidhart malhotra hindistanin en yakisikli aktoru secilmis olabilir ama benim gönlümde hep varun birinci olacak. çokta iyi bir aktör. kendini yeterince ispatladı diye düşünüyorum badlapur'da. abcd 2 de dans kabiliyetini de görmüş olduk.
  • (bkz: dilwale) filminde (bkz: shahrukh khan) ile başrolü paylaşmış yeni nesil bollywood aktörüdür.
  • hindistan'ın müthiş dans edip aciyip şarkı söyleyen kıvanç tatlıtuğ'u...

ayrıca yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli,yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli,yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli,yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli,yakışıklı, çekici, cazibeli, yakışıklı, çekici, cazibeli,... yakışıklı, çekici ve cazibeli olduğunu söylemiş miydim. :)))

yok böyle bir şey yaaa... günahtır insana böyle eziyet edilmez... ne diye tiii hindistan da yaşıyonkiiiii...
  • --- spoiler ---

kalank filminde çılgın sedat'ı canlandıran hint oyuncu.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap