• her insanin kulagina gore $ekle giren ba$ta yuvarlak olup taktiktan sonra kulagin yapisini alan modern kulak tikaci .
  • işe yarayan kulak tıkacı. 30 db civarı azaltıyor sesleri.
    edit: nasıl karar vermişim 30 db olduğuna şuan şaşırdım.
  • asker koğuşunda, öğrenci yurdunda, gürültücü komşulu apartmanlarda hayat kurtaran kulak tıkaçlarını üreten firma.,
  • kalitesiyle piyasada tekti. bütün alışveriş sitelerinde "artık satılmamaktadır" veya "stokta yok" ibaresi çıkıyor. bu firma batmamalıydı. çok üzücü.
  • muadilini bilen söylesin dediğim, çok özlediğim kulak tıkacı. elimdeki stoklar eridi, acil yardım up up up
    balmumu gibiydi, ama eriyip gitmiyordu, oyun hamuru kıvamında, yapışmıyor ama kulağa tutunuyor, kutuları da hep atmışım....
  • hayatımdı. en az 10 yıldır aralıksız her gece kullandığınız şeyi artık bulamadığınızı düşünün. ve o şey artık bir takıntı olarak onsuz uyuyamadığınızı hayal edin :(

üretiliyor mu türkiyeye mi gelmiyor bilmiyorum ama benim için ekmek gibi su gibi hayatımın bir parçasıydı.

daha önce muadillerini denemiştim hiçbiri bunun kadar kullanışlı değildi ve şimdi o muadiller de piyasada yok. saçma sapan aşırı pahalı ürünler var internette ama cidden aşırı pahalı. vasepakı piyasadan çekip yeni bir marka olarak resmen piyasayı domine etmiş bir marka var ve asla o zımbırtıya o parayı vermeyeceğim. resmen ufak çaplı tröst örneği. ve eminim bir ayda yok olacak kalitede. vasepak gibi bir kulak tıkacına rastlarsanız lütfen bu başlığa bir iki şey yazın ve bizleri de bilgilendirin.

edit. henüz muadilini bulamadım. tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdilik şu tarz bir ürün kullanıyorum https://www.ismont.com.tr/…-turuncu-1-3m-201271.jpg
hesabın var mı? giriş yap