• yalan dünya dizisiyle gülse birsel'in ekrana taşıdığı karakter. dizinin belki de en gerçek karakteri olmuş. şu an yaşadığım küçük anadolu şehrine özgü, kendisi mutsuz olduğu için belki de herkesin mutsuz olmasını isteyen, bundan umarsızca bir zevk alan, kötü kalpli, dedikoducu, çirkin teyzedir. kadının kadına yaptığını, kimse yapamazın canlı ispatıdır. vasfiye teyze sen yok musun sen! senin gibiler yüzündendir, elalem ne der lafları. o laflarda geçen 'elalem' sensindir çünkü. laf edecek olan da sensindir. çekemezsin kimseyi. kıskançsındır. çemkirirsin. suratından irin akar. ama kibarlığından da ödün vermezsin. iki yüzlülüğü, politik olmayı çok iyi bilirsin. tatlı tatlı sokarsın. senin yüzünden nice kadınlar hayata küsmüştür vasfiye teyze. pis.
  • ne çektin be gülistan repliğiyle gönüllere taht kurmuş ekranların yeni fenomeni.
  • ne çektik be vasfiye gibilerden ne çektik!! bu karakteri her bölümde oynatmalılar dizinin şimdiye kadar ki en gerçekçi rolü bu mudur budur! herkesin hayatında mutlaka bir vasfiye olmuştur :)
  • son zamanlarda yalan dünyanın en çok güldüren, en hayatın içinden çıkagelen karakteri.

ne çekti bunlar, ne çekti be !

oldu demiyoruuum, öyle mi diyeydim diyorum ahahaha.
  • napcanıııız, ağlıycanız tabiiii diyen empati yeteneği aşmış komşu teyze
  • yeniden yalan dünya izletme arzusunu göstertmiş karakterdir. günde 10 kere falan videosunu izliyorum.

ne çektik beeee ...
  • hep iyi niyetinden! konuşan teyze. aşk olsun haşa olur mu!
  • komik karakter.
  • hala dantel islemeye devam etmektedir. yirmi kusur yil gecmis aradan hala elinde dantel.
    ama soyledikleri aci gerceklerdir.
  • küfür etkisi yaratan ama küfür olmayan cümleleri ile taze kan olmuş yalan dünya karakteri.
hesabın var mı? giriş yap