şükela:  tümü | bugün
 • irc aidata com trde ve de mavraboardda tanidigim pek eski bir arkada$.sonradan kayboldu gitti,en son almanyada diye duymu$tuk,bilemiyorum.
 • seytanin 7 prensinden biri
 • 93-94'lü yıllarda sıkça kullanılan phoenix irc ii scriptinin yazarı.

  (bkz: textbox)
  (bkz: ckeeper)
 • dean r. koontz'un gizli evinde cehennemin dokuz prensinden üçüncüsünün adı olarak geçmektedir. ve kitapta kahramanın kendine uygun gördüğü yakıştırmadır. iyilik meleği, tanrının yardımcısı urel'in karşıtı olan yaratığın adı.
 • mos bünyesinden ayrılarak kendi yollarına devam eden ekibin kurduğu kuaförler zinciri. şimdilik toplam 6 salon bulunmaktadır ve bu salonların 3 tanesi hillside club'larda bulunuyor.

  incelemek isteyenler buradan yol alabilir.

  fiyatlar derseniz genel mos fiyatları. örnek: maniküre 30 tl verdim geçen hafta. ama diğer taraftan, ben orada kendim fönlediğim saçlarımla otururken, çalışanlardan birisi elinde fırça, fön makinesi ile geldi, "saçlarınızın arkası çok güzel ama izin verirseniz önlerini biraz düzeltmek istiyorum" dedi. ben de "olur" dedim, gayet 15 dk uğraştı saçlarımla, komple fönledi düzeltti filan, müessese ikramı oldu o da.

  genel olarak, mos soğukluğu yok bence, daha iyi daha güzel olmuş. gidilir.
 • 365 alışveriş merkezinde şubesi bulunun bay ve bayan kuaförü. fiyatları biraz tuzlu olsa da iyi personele sahip kuaför. havluları simetrik ve temiz olması da cabası.
 • ankara ankamalldekı efsane kuafor.
  fıyatalar bıraz tuzlu evet, ama yapılan işler bi harika dostum. hatalı bi işlem yapılsa bile, bilirsinizki hakan beyle mustafa bey ne yapar eder sızın gonlunuzu alır, o ıslemı de duzeltır. butun calısanları saygılı, kıbar ve temızler... ben kuaforumu nıhayet buldum.
  manikürde deryayı tek geçerim. kendisi tarz manikürü olay. meldanın selamı var diyin yeter:)

  not: tatillerde gittiğim yerlerde, istanbulda orada burda, bir sürü kadının beni durdurmuşluğu saçıma olan övgüleri dinlemişliğim vardır.
 • 365 alışveriş merkezinde bulunan şubeleri için konuşursam mos bünyesindeyken fiyatlar yine yüksek olmasına rağmen yaptıkları işin hakkını veriyorlardı; şimdiyse sikimsonik saç örgüsüne 60-70 tl isteyecek kadar coşmuş ve işlerin kalitesini düşürmüşler. personeller hala güleryüzlü ve ilgili o ayrı.
 • capitoldeki yerine yaklaşık bir senedir gidiyorum tamam diğerierine nazaran pahalı bi yer ama son saç traşindan sanki biraz daha fazla aldılar. bana uyandırdıkları intiba bulduğunuza yaslayın oldu. gitmeme konusunda kararlıyım ama lanet olsunki üsküdarda bunlardan güzel de saç kesen yok.
 • fiyat performans olarak gordugum en kotu kuafor. yaptiklari saci uc kez duzelttirmeye gittim. her seferinde yapicaz bu sefer dediler. hic birinde de yapamadilar sac boyasini. sonra eski haline cevirdi. dunya kadar para aldi. hic degismemis saclarima para odemis oldum.