şükela:  tümü | bugün
  • 2008 pekin olimpiyatları'nda 57 kiloda yakup kılıç'ı mağlup ederek finale yükselmiş, yakın dövüşü oldukça seven ve finale yükselene kadar da herkesi ringde oldukça hırpalayan ukraynalı boksör..
  • porto rikolu yavsak rakibi felix verego sanchez e nazaran usul usul ringe cikmis, rizki icin dovusen boksor. destegimiz onunla olacak.
  • rez.

bu adam geleceğin şampiyonu, inanılmaz tekniği var.
  • 2008-2012 olimpiyat şampiyonu ve hali hazırda 1 yıldır wbo tüysiklet kemeri sahibi olan şampiyon boksör. kelebek gibi uçup arı gibi sokan cinsten.
  • profta tek mağlubiyetini orlando salido karşısında almış 6-1 4ko 58 kilo boksör. ikon.

kaldı ki o maç bana göre tamamen hakem faciası. en iyi ihtimalle draw çıkacakken salido'ya maçı verdiler.
  • tarihe iz bırakacak bir boksör pro olarak inanılmaz bir tekniğe sahip ayrıca kırılgan değil ne olursa olsun sakin kendine güvenli davranıyor karşısındakine burdaki şampiyon benim diyor resmen dövüşürken. amatör olarak zaten tarihe iz bıraktı tarihin en başarılı amatör boksörü iki olimpiyat şampiyonu tüy ve hafif siklet.solido maçı yenilgi gibi gözüksede aslında vasyl o maçta kemeri almıştır solido tartıda kaybetti kemer'i yarım kilo gibi bir fazlayla.bir şampiyon böle bir salaklığı nasıl yapar anlamasam da eğer bir rematch yaparlar ise vasylnin maçı domine ederek kazanıcağını düşünüyorum bu sefer .
  • muhtemelen hali hazırda yeryüzünün en teknik boksörü.