şükela:  tümü | bugün
  • yeni ve yepyeni türkiye'de, bu türkiye'nin muktedirine ve muktedir sevdalılarına göre yoktur. eh, hain olan kendi dışında herkesi hain diye yaftalamazsa olmaz zaten. şaşırtıcı değil.
  • ıvır zıvır başlıklar altında "vatan haini olmayan muhalifleri hariç tutuyorum" diyen orospu çocuklarından numunelik bir tanesinin adı, soyadı, baba adı ve bir boy bir portre fotoğrafını dilediğim kişi. harbiden çok merak ediyorum lan, kimdir bunlar akp'lilere göre? allah aşkına gösterin de biz de bilelim.

orospu çocukları sizi. haysiyetsiz, şerefsizler.
  • vatan haini olmadıkları için, vatanı çok sevdikleri için muhaliftirler.
  • aqp'ye göre: hükümetin tüm yaptıklarını destekleyen (%3 lük bir sapma olabilir.) rte yi arada hatalar yapan mutlak lider gören insanlardır. sadece zevk olsun diye başka partilere oy verir. yani aslında aq partilidir ama aqp'li değildir.
  • başlığı açmışım 7 mayıs 2019'da. aradan geçmiş bir seneden fazla zaman. daha hala bu akp denen örgüt mensup ve sempatizanlarının ihanetle itham etmediği tek bir muhalif göremedik. sokakta simit satan da vatan haini, en iyi 50 okulda ders veren de. en son galaksi liderimizin yutup vidyosuna fethullahçı botlar olarak dislayk verildi, dislayktan bile fethullahçı, dolayısıyla vatan haini olundu.

bir tane numunelik vatan haini olmayan muhalif arıyorum. bir şey deneyeceğim de. elinizde fazla varsa verseniz ya, dna'sından örnek alıp klonlayacak, sokaklara salacağım. memleket hep muhalefet kötü diye ilerlemiyor, kılıştar'dan meral'e herkes de zaten vatan haini. belki bu hain olmayan muhalifler bir araya gelip parti filan kurar da memleket ilerler biraz?
  • özelden mesaj aldım. ankara yenimahalle'de varmış numunelik bir tane.

atladım gittim. o beni tanımıyor ama ben kendisini tanıyorum tabi. hemen atladım üstüne, kucakladım. abi dedim, nasıl oluyor da oluyor. anlat bana.

bak dedi yeenim, ben son seçimde pkklılar, dhkpcliler şu sayacımı okumasın diye ak parti'ye verdim oyumu.

dedim olur. bir sefer.

yok yok dedi. önceki sefer de melih'e bastım mührü. neden dedim, dedi ben muhalif olabilirim ama hain değilim, erdoğan ne derse o dedi.

dedim dayı, ekonomi filan? dedi dolabı aç bak. salça ve zeytinden başka bir şey yok.

e dedim ekonomide işler nedir?

dedi bunlar hep dış güçlerin oyunu. almanya değilse bile madagaskar bizi çekemiyor. hep bizle uğraşıyorlar.

dedim ya dayı, gezi mezi?

dedi cia yaptırdı onu. bizim satılmışlar atladı üstüne.

dedim ayakkabı kutuları filan?

dedi cami için onlar hep. islam'ı yaymak için.

ya dedim sonunda, dayı, senin neyin muhalif?

dedi ben yeterince sevemedim hala kendisini. allah seviyesinde değil. ondan. yoksa hem muhalif hem vatansever olunmaz. ya muhalifsin, ya vatansever.

hasılı abiler ablalar, dayı geçti özeti. ya muhalifsiniz, ya vatansever. laik müslüman bile olur ama muhalif vatansever olmaz. ben bugün bunu öğrendim.
  • 2019 yılı öncesinin mhp'si.
    2019 yılı ile birlikte cumhur ittifakı ayağına akp'nin belediye başkan adayları desteklenince, o tip muhalefet sona ermiş oldu.
  • hükumet/erdoğan/bahçeli/soylu her gün başka birilerini tehdit ettiği zaman hiç üstüne alınmaz. gereği yoktur çünkü. ne teröristtir, ne haindir, ne dış mihraktır, ne ajandır, ne bir şeydir.

yani bugün yurt dışında okumuş olanlar ajan ve hain. "anayasal güvence altında" protesto hakkını kullananlar dış mihrakların piyonu. ekonomi kötü diyen terörist. allah misal erdoğan'ı rahmetinin gazabını aştığını kabul etmeyenler vatan haini. elif nur'ları, muhammed berat'ları sorgulayan bölücü. eğitim diyen, üretim diyen bozguncu. hakkını arayan çapulcu.

geriye kalanlar makul, iyi, güzel vatandaş.

hak aramayan, ekonomiden memnun olan, büşra'ların dayıları sayesinde oturduğu koltuklardan rahatsız olmayan, tivitırda yeşil top kullanan, bunları ve dahasını yapmayanlara kızan... muhalif kardeşlerimiz ise vatansever. yani sadece memnun olmanız yetmez, bir de bunu dile getirmeniz lazım. yoksa vatan hainisiniz.

az insan olun da memnun olduğunuzu söyleyin. bölücü hain olmayın münafıklık yapmayın. ayıptır. ülkemiz cennet, lideri peygambere komşu olacak. daha ne istiyorsunuz?!