şükela:  tümü | bugün
  • süper adam. kuran çarpsın süper adam. son iki senenin şampyonu takım, öyle ya da öyle şampiyonlar liginde de güzel bir sezon geçirdi ama tek olumlu eleştirisi yok tuttuğu takımla ilgili. adam galiba istiyor ki sağ kanatta ronaldo oynasın, takımı mourinho yönetsin, her maç kazansınlar, bir gol bile yemesinler.

hıncal'dan daha beterini de görmüş oldum yazdıklarını okurken. olur da bir gün bayern'e, barca'ya falan 5-6 tane atsak ''golleri saymazsak maçta ezildik hep, rezil oynadık'' diyecek kafaya sahip.

#31323409 *

iyi bir galatasaraylı olduğunu söylemiş birkaç kez. la bırak!
  • galatasaray'a özenen fenerbahçeli troll.
  • (bkz: troll)
  • #30399595 , #25897642

bunları yazan yazar tarafından maç linki istediği için eleştirilen yazar...

o da her maça da link falan istemem ha, 1 yılı aşkın sözlükteyim link istediğim ya 2 dir ya da 3...

bu düşüncede ki adamlar beni eleştirmeyip beğense oturup ağlarım lan ...

futbol cahili ergenler tarafından yapılan troll benzetmesine birşeyler yazarım belki daha sonra , şuan pek sikimde değiller....
  • üç nokta sever büyük adam, futbol dehası.

adama mesaj atma, uza diyorum gelip nickaltı yazıyor amk. nihat doğan ve şahan gökbakar'dan sonra üçüncü sıraya oturdu benim için. fenerbahçeli falan olsaydı keşke. hiç diyaloğa girmemiş olurdum.
  • kendisi silmiş ama bizden kaçmaz. bunu buraya bırakalım: http://i.hizliresim.com/j2vvly.png

bir de bu adama futbol dehası falan denmiş. gülemiyorum bile.
  • (bkz: semih kaya /@vatanbolunmez)

(bkz: burak yılmaz /@vatanbolunmez)

(bkz: selçuk inan/@vatanbolunmez)

(bkz: fatih terim /@vatanbolunmez)

(bkz: galatasaray /@vatanbolunmez)

ben bunları 2012 yılında yazarken ,bu adamları yere göğe koyamayanlar beni futbol cahili, trol olmakla suçlayanların şimdilerde yazdıklarına bakmanızı rica ederim.

kim cahilmiş acaba sevgili ergenler.
  • ciddi ruhsal sorunları var.
  • deli sanırım kendisi. ciddi olarak endişelendim. yetkililere buradan sesleniyorum. tecrit altına alınmalı.

gelip başlık altıma bir sürü galatasaraylı futbolcuyla ilgili kendi yazdığı entrileri yapıştırıp, "ben zamanında bunları derken bana cahil diyordunuz" falan demiş. ilginç olan ise bahsi geçen futbolcularla ya da insanlarla ilgili şahsımın entrisi yok :)
    'yanlış oldu galiba' diyerek uyardım arkadaşı ama sonra meseleyi idrak ettim. kendi entrisi ile insanı rezil ederseniz böyle hiçbir zeka pırıltısı taşımayan düşmanlar elde ediyorsunuz.

(bkz: #61924729)