şükela:  tümü | bugün
  • daha da orijinali var.

kayınpederi 'sen de porsche'ye değil fiat'a binersin olur biter' demişti.
    zannediyor ki, vatandaş maserati, aston martin, porsche'ye falan biniyor. öyle halkla iç içe yaşıyor. fiat'ın sıfırını almak bile bu piyasada bankalara domalmak anlamına geliyor.
  • erdoğan'ın sözüyle, başarılı belediyeciliğin sırrı, mercedes cenaze arabalarından geçmekteydi. halkımız mercedese biniyor oluyordu, son nefesinden sonra olsa bile.
    bu, uzunca zaman - sanırım hala- kullanılan bir refah söylemiydi. kaynak

demek artık ölümüze de dirimize de mercedes yok. buzdolabıyla gömüleceğiz, napalım.
  • anlamsız cümledir.

tamam bmw almayalım ama passat 400 bin golf 300 bin olmuş. neye binelim kardeşim onu söyle o zaman.
  • doğru söylüyor ben olsam siz kim köpeksiniz lan ezikler derdim.
  • sürmeyi bilmiyorsunuz bmw almayın anlamı da çıkmış olabilir. drive like an asshole kitapçığı veriyorlar bmw tayfaya hani. o hesap. bu akşam yine bitanesi güzide sövgülerimi hak etti. güle güle kullansın (sövgülerimi)

t: bir bakan beyanatı olan cümle.
  • kibirli kişi beyanı diyecektim ki bakan beyanı olduğunu gördüm.
    sığ ve saçma bir beyan. ekonomi yönetiminin yetersizliğini örtmek için yapılmış bir manipülasyondur. ayrıca halkı küçük görmektir. sırtımızda o korkunç vergi yükü olmadığı zaman bile 8 kat kur farkına rağmen alabileceğimiz arabadır. ekonomik uygulamaların yetersizliğinden ötürü avrupalı 8 kat daha ucuza alıyor vergi de veriyor üstelik.
  • ekonomi bakanının bu tarz kategorize eden açıklamaları çok büyük hata.

şair demiş ya " öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya ". kast sistemi var da bizim mi haberimiz yok. vatandaşa mercedes bmw araç olmaz ne demek. başka siyasi oluşumlar z kuşağını etkilemeye çalışırken ekonomi bakanın böyle seviye belirlemesi ülkeye zarar verir.

aynı sekansta yurtdışı turizminden bahsetti ki akıllara zarar.

geçenlerde george floyd olayının kamera kayıtları yayınlandı, izledik. floyd orada aşağı yukarı bu mercedes suv araçtan iniyor. fiyatı 3000$. aynı aracı ben 100k türk lirasına bulamıyorum.
  • pahalı pahalı alıp size vergi kazandırmak sevgili hünkarımız. yoksa biz kim köpeğiz de bineceğiz . bizim canımız kıymetli değil eğer kiziyorsaniz boktan renolara tofaslara binip yollarda geberebiliriz...

herneyse akşam akşam sağlam küfür ettiriniz.
  • peugeot, fiat falan daha az yakar. hem mtv'si de daha düşük olur. alışkın değilsiniz tabii küresel oyunu bozan, kriz lobileriyle mücadele eden, imf'ye boyun eğmeyen, yerli ve milli siyasetçilere!*
  • adam haklı. sayelerinde çoğu ülkede trafiğe çıkması yasaklanabilecek arabalara biniyoruz. misal benim araba 98 model.
623 entry daha