4591 entry daha
  • başlamadan önce uyarı yayınlasın istediğim dizi.
    "tuvalet ve su ihtiyacınızı giderin, molasız yayınlanacaktır." şeklinde.

uyarı vermiyorsanız da araya reklam sokun, acıyın bize. yahu wc ye gidememekten, susuzluktan öldük geçen bölüm. bize de yazık.

bu akşamın tagı #kavuşmavakti

hilal ve leon'a nasıl nasip olduysa o kavuşma ve nasıl heyecanla bekliyorsak bu bölümü, azize ve cevdet'e de kavuşmaları nasip olsun. azize, azize'm.... nasıl yaralı bir kalbin ve kederin var kimbilir. ne olur ailenden ve cevdet'ten uzak durma. koş onlara.
  • cips, kola ve ördek ile yeni bölümünü beklediğim dizi. önceki bölümde az kalsın mesaneyi patlatıyordum. bu sefer hazırlıklıyım. isterse sabaha kadar reklam girmesin.
  • prostat hastalarının favori dizisi.
  • büyük bir beklemenin ardından başlayan dizimizin ikinci bölümü. herşey hazır. başla artık gönlümüzün efendisi.
  • ...
  • kanuni ve pargalinin karsilikli dokturmelerine yeterince doymamis bunyelere resmen ilac geldi hem de atayla birlikte. bu ikili hic ayrilmamali.
  • yeni bölüm başlamadan sözlüğe bi göz atayım dedim ve wc durumlarının ne kadar önemli olduğunu hatırladım. alemsiniz ha hdsffafqfagh.
  • ilk sezonundaki pusula mevzusunda senaristlere ettiğim küfürleri, çok değil iki bölüm sonra tek tek bana yedirmiş dizi.

ikinci sezon ilk bölümde general zevdet'in pargalı'ya attığı tokat ile kahkaha atmış olsam da, soluksuz izlenen bölüm ile yeni sezona merhaba demiştir.

perşembe günlerinin vazgeçilmezidir.
  • ve ingiliz uşaklara ayar veren mustafa kemal paşa arzı endam etmeye başladı dizide. yüzü görünmesede, gölgesi yeter. manda ve himaye kabul edilmedi.

hoş gelişler ola mustafa kemal paşa!
    adını değil dağlara, uzaya yazacağız uzaya paşam!

yaşasın tam bağımsız türkiye!
  • kadının hayatı kocasının bu sefer de olmedigini öğrenmekle geçiyor. belki de içinden "alttarafi bırakacağı bir emekli olemedi gitti pezemek" diyordur. mesela ordan bir spinout çıkarsalar.
1939 entry daha
hesabın var mı? giriş yap